Pakiet REW - 16 gier rewalidacyjnych

(0 Review)

Pakiet REW - 15 gier rewalidacyjnych

Przywracanie lub polepszanie sprawności dzieci i młodzieży zmagających się z takimi niepełnosprawnościami jak:

autyzm

porażenie mózgowe

upośledzenie umysłowe

nadpobudliwość zaburzenia koncentracji i uwagi

zaburzenia rozwoju poznawczego

1 740,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Pakiet REW - 16 gier rewalidacyjnych

To pakiet gier rehabilitacyjnych. Ze względów terapeutycznych, gry zawarte w tym pakiecie mają bardziej wyraziste kolory, jednolite i jasne tła oraz zmniejszoną liczbę obiektów poruszających się na planszy. Ponadto wszystkie elementy aktywne są większe, a dynamika gier spowolniona. Dzięki temu gry są bardziej przystępne w odbiorze i stanowią doskonałe narzędzie w terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Pakiet REW to unikalna kolekcja 16 interaktywnych gier rehabilitacyjnych, stworzonych z myślą przywracaniu lub polepszaniu sprawności dzieci i młodzieży. To wyjątkowe narzędzie z powodzeniem urozmaici zajęcia ruchowe. Pakiet idealnie sprawdzi się w przedszkolach, szkołach podstawowych, ośrodkach rehabilitacyjnych i poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Ze względów terapeutycznych przygotowane gry oferują bardziej wyraziste kolory, jednolite i jasne tła oraz zmniejszoną liczbę obiektów poruszających się na planszy. W trosce FFo dostosowanie zabawy do możliwości psychoruchowych dzieci powiększono również aktywne elementy, a także spowolniono dynamikę rozgrywki. Dzięki wymienionym udogodnieniom przygotowane gry są bardziej przystępne w odbiorze i stanowią doskonałe narzędzie w terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami. Magiczny Dywan onEVO z pakietem REW sprawi, że zwykła podłoga przeniesie Twoich podopiecznych do wirtualnego świata gier, zabaw i bajek, które nie tylko dostarczą im ogromnej radości i satysfakcji, ale także pomogą rozwijać ich sprawność fizyczną.

1. PIŁKA NOŻNA -Weź udział w wyjątkowym meczu! Na pewno znasz zasady, więc kop piłkę w wybranym kierunku, szukając okazji do strzelenia gola. Wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej bramek!

2. LIŚCIE -Niezależnie od panującej pory roku, wyczaruj na podłodze prawdziwą jesień! Odgarniaj liście za pomocą rąk i nóg, szukając ukrytych grzybów i jeży. Uważaj! Psotny wiatr może utrudnić to zadanie. Na szczęście możesz poprosić o pomoc swoich kolegów i koleżanki.

3. GWIAZDY -Masz czasem ochotę unieść się w powietrze i poszybować prosto do gwiazd? W tej grze możesz to zrobić! Wraz z innymi uczestnikami zabawy wejdźcie na planszę, zamknijcie oczy, machajcie rękami lub nogami i wsłuchajcie się w otaczające Was dźwięki!

4. GRZYBOBRANIE -Zbieraj pojawiające się na ścieżce grzyby. Pamiętaj jednak, że niektóre z nich mogą być trujące i należy ich bezwzględnie unikać! Podczas grzybobrania uważaj, żeby nie nadepnąć na jeża. Podążaj wyznaczoną ścieżką, aby nie obudzić sowy. Jej pohukiwanie to znak, że należy wrócić na szlak.

5. CYFERKI -Skacz po kwiatkach w odpowiedniej kolejności, podążając za pojawiającymi się cyferkami – od 1 do 9. Gra oferuje 2 zróżnicowane poziomy trudności.

6. SPADAJĄCE JAJKA -Złap wszystkie jajka, zanim spadną na ziemię i rozbiją się z trzaskiem. W grze dostępne są dwa poziomy trudności.

7. KOLOROWE PIANINO -Twórz unikalne melodie, stukając w klawisze nóżkami. Wykorzystaj dźwięki do różnych zabaw i ćwiczeń.

8. BANANOWA KRAINA -Zerwij wszystkie kiście bananów, zanim spadną na ziemię. Małpka chętnie Ci w tym pomoże. Musisz się jednak spieszyć, bo owoce spadają coraz szybciej!

9. ELF -Zostań elfem i zbierz wszystkie prezenty, które pojawią się na planszy. Tup nóżką lub machaj rękami, aby złapać spadające paczki.

10. NIEDŹWIADKI -Złów jak największą liczbę pływających rybek. Wystarczy, że dotkniesz je rączką lub nóżką. Gra dostępna jest na dwóch poziomach trudności.

11. SŁOŃ I CUKIER -Wskakuj na kostki cukru, aby zebrać je wszystkie! Uważaj na słonia, który uważa je za prawdziwy przysmak. Gdy zwierzak zje kostkę cukru, poczuje senność i uda się na krótką drzemkę. Wtedy możesz odzyskać utracone łakocie!

12. WESOŁE MINKI -Odczaruj smutne minki i spraw, by znów były wesołe. Machnij rączką lub tupnij nóżką, aby na buziach pojawiły się uśmiechy! Wygrasz, gdy na planszy zostaną tylko wesołe minki.

13. DELFIN -Delfiny uwielbiają zabawę! Sterując strzałkami, pomóż ssakowi żyjącemu w wodzie zebrać 10 bąbelków.

14. PĘKAJĄCE BALONIKI -Wyzwól w sobie energię i skacz na uciekające baloniki. Spraw, aby pękło ich jak najwięcej!

15. LITERKI -Skacz po kwiatkach w odpowiedniej kolejności, podążając za pojawiającymi się literkami – od A do Z. Gra oferuje 2 zróżnicowane poziomy trudności.

16. WODA -Przejdź po wodzie suchą stopą. Wystarczy wejść na planszę, by poczuć się jak na basenie!

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pakiet REW - 16 gier rewalidacyjnych

Pakiet REW - 15 gier rewalidacyjnych

Przywracanie lub polepszanie sprawności dzieci i młodzieży zmagających się z takimi niepełnosprawnościami jak:

autyzm

porażenie mózgowe

upośledzenie umysłowe

nadpobudliwość zaburzenia koncentracji i uwagi

zaburzenia rozwoju poznawczego

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty