O firmie Diverti

Firma Diverti Grażyna Tomaszek ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej. Nie zawężamy jednak naszej działalności tylko do granic śląska - prężnie współpracujemy ze żłobkami, szkołami i uczelniami na terenie całej Polski. Naszymi klientami są przede wszystkim szkoły, placówki oświatowe oraz placówki badawcze, ale również klienci prywatni, którzy poszukują dla swoich dzieci:

    - nowoczesnych pomocy dydaktycznych

    - pomocy do integracji sensorycznej

    - pomocy logopedycznych

    - gier, zabawek i puzzli rozwijających wyobraźnię

Stawiamy na praktyczną i kreatywną edukację już od najmłodszych lat. Produkty, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie rozwiną wyobraźnie i pomogą w skutecznym przyswajaniu wiedzy na wszystkich poziomach edukacji. Jesteśmy producentem wielu z dostępnych w naszym sklepie produktów  m.in.: krążka Newtona, krążka Secchi?ego, zestawu cylindrów o różnych objętościach, zestawu pałeczek do elektryzowania czy zestaw przewodników i izolatorów.

Oprócz pomocy dydaktycznych w naszej ofercie znajdziecie Państwo również artykuły laboratoryjne, medyczne, dezynfekcję.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim wiedza na temat produktów, możliwość zaproponowania wielu opcji i dostosowania oferty do wymagań i budżetu klienta. Od wielu lat działamy na rynku pomocy dydaktycznych, współpracując z wieloma producentami, dlatego możemy zapewnić kompleksowe wyposażenie żłobka, przedszkola czy szkoły, szczególnie tej ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Blisko 10 letnie doświadczenie sprawia, że potrafimy kompleksowo wyposażyć każdą pracownię.