Regulamin Sklepu

Firma Diverti Grażyna Tomaszek z siedzibą w Bielsku- Białej ul. Cieszyńska 362, wpisana jest do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta  Bielsko-Biała, NIP: 638-16-49-202

Produkty znajdujące się w sklepie, przeznaczona są dla firm i instytucji budżetowych oraz klientów indywidualnych. 

Wszystkie produkty sprzedajemy w cenach podanych na stronie internetowej. Do cen doliczony jest podatek VAT.

Do cen produktu, należy doliczyć koszty transportu w zależności od wybranej formy dostawy, koszty te mogą różnić się. Zależne są również od wybranego asortymentu i gabarytów przesyłki. 

1. Koszty transportu przesyłek niestandardowych uzgadniane są indywidualnie.

2. Zamówienia można składać w dwóch formach:
a) przez sklep internetowy

b) w formie pisemnej wysłane pocztą elektroniczną
       

Każde zamówienie powinno zawierać:
        - nazwy wybranych produktów oraz zamawiane ilości,
        - dane osoby zamawiającej, telefon kontaktowy,
        - dokładną nazwę i adres osoby zamawiającej oraz adres, na który powinien zostać dostarczony towar,
        - NIP firmy zamawiającej,
        - w przypadku gdy zamówienie jest składane na podstawie otrzymanej od nas oferty, prosimy o podanie jej numeru.

 3. Aby złożyć zamówienie w sklepie internetowym na stronie www.diverti.pl konieczna jest rejestracja w naszym sklepie internetowym. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją przez Klienta regulaminu sprzedaży.

4. Strona internetowa Sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, lecz zaproszenie do składania ofert. Klient zamawiając towar składa ofertę zawarcia umowy. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma na podany adres e-mail komunikat potwierdzający otrzymanie przez Sklep zamówienia. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi wraz z otrzymaniem ze sklepu wiadomości e-mail z informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji. Wiadomość ta jest równoznaczna z przyjęciem przez Sprzedającego złożonej przez Klienta oferty.

Z chwilą akceptacji przez sklep złożonego zamówienia, dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży. Jeśli zamówienie nie zostało potwierdzone, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

5. Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Standardowy czas oczekiwania na wysłanie zamówienia wynosi od 2 - 5 dni roboczych. W razie konieczności sprowadzenia towaru wysłanie przesyłki może ulec wydłużeniu od 2 - 14 dni roboczych.

6. Warunki płatności zawarte są w zakładce Bezpieczne Płatności.

7. Zamówione artykuły dostarczamy transportem własnym, za pośrednictwem firm kurierskich, Poczty Polskiej oraz za pośrednictwem firmy spedycyjnej DHL. Istnieje możliwość odebrania towaru osobiście, po uprzednim ustaleniu terminu odbioru z Działem Handlowym.

8. Faktura dołączana jest do przesyłki.

9. Podczas odbioru przesyłki prosimy o jej sprawdzenie w obecności kuriera. W razie stwierdzenia nieprawidłowości odbiorca zobowiązany jest do niezwłocznego spisania protokołu uszkodzenia towaru.

10. Wszelkie ewentualne niezgodności ilościowe i jakościowe należy zgłosić w dniu dostawy w formie pisemnej na adres email: zaopatrzenie@diverti.pl bądź telefonicznie: 517 281 306.

11. Towary sprzedawane przez naszą firmę objęte są 12, 24 lub 36 miesięczną gwarancją.

12. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dane techniczne produktów w naszej ofercie były zgodne z rzeczywistością. Nie odpowiadamy za zmianę parametrów i właściwości towaru przez producenta. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów.

13. W związku ze specyfiką asortymentu oraz koniecznością sprowadzenia produktów niebędących w stałej sprzedaży z zagranicy, wymiany, zwroty zakupionych produktów lub anulowanie złożonego zamówienia przez Klienta są możliwe tylko i wyłącznie w wyjątkowych przypadkach, po akceptacji naszego Działu Handlowego. Zamówienia realizowane ze szczegółowymi parametrami podanymi przez zamawiającego nie podlegają możliwości zwrotu.

14. Termin zwrotu zakupionego towaru, po pisemnej akceptacji ze strony Sprzedającego, następuje na koszt Klienta, w ciągu 7 dni od daty zakupu. Warunkiem przyjęcia przez nas towaru jest brak śladów użytkowania produktu oraz oryginalnie zamknięte opakowanie zawierające kompletny produkt.

15. W sprawach nieuregulowanych tym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.