Regulamin Sklepu

Firma Diverti Grażyna Tomaszek z siedzibą w Bielsku- Białej ul. Kasztanowa 5, wpisana jest do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta  Bielsko-Biała, NIP: 638-16-49-202

Nasza oferta przeznaczona jest dla firm i instytucji budżetowych oraz klientów indywidualnych. 

Wszystkie produkty sprzedajemy w cenach podanych na stronie internetowej. Do cen doliczony jest podatek VAT. Do cen produktu, należy doliczyć koszty transportu 15,00 zł + VAT (dotyczy przesyłek do 30 kg). Koszty transportu zamówień powyżej 500,00 zł netto pokrywa firma Diverti.

1. Koszty transportu przesyłek niestandardowych uzgadniane są indywidualnie.

2. Zamówienia można składać w dwóch formach:
a) przez sklep internetowy lub w formie pisemnej (wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
       

Każde zamówienie powinno zawierać:
        - nazwy wybranych produktów oraz zamawiane ilości,
        - dane osoby zamawiającej, telefon kontaktowy,
        - dokładną nazwę i adres osoby zamawiającej oraz adres, na który powinien zostać dostarczony towar,
        - NIP firmy zamawiającej,
        - w przypadku gdy zamówienie jest składane na podstawie otrzymanej od nas oferty, prosimy o podanie jej numeru.

 3. Aby złożyć zamówienie w sklepie internetowym na stronie www.diverti.pl konieczna jest rejestracja w naszym sklepie internetowym. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją przez Klienta regulaminu sprzedaży.

4. Każde złożone zamówienie potwierdzane jest przez nas e-mailem. Jeśli zamówienie nie zostało potwierdzone, prosimy o kontakt z  Biurem Obsługi Klienta.

5. Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Standardowy czas oczekiwania na zamówienie wynosi od 2 - 5 dni roboczych.  W razie konieczności sprowadzenia towaru dostawa może ulec wydłużeniu od 2 - 14 dni roboczych.

6. Warunki płatności zawarte są w zakładce Bezpieczne Płatności.

7. Zamówione artykuły dostarczamy transportem własnym oraz za pośrednictwem firmy spedycyjnej DHL. Istnieje możliwość odebrania towaru osobiście, po uprzednim ustaleniu terminu odbioru z Działem Handlowym.

8. Faktura dołączana jest do przesyłki.

9. Podczas odbioru przesyłki prosimy o jej sprawdzenie w obecności kuriera. W razie stwierdzenia nieprawidłowości odbiorca zobowiązany jest do niezwłocznego spisania protokołu uszkodzenia towaru.

10. Wszelkie ewentualne niezgodności ilościowe i jakościowe należy zgłosić w dniu dostawy w formie pisemnej na adres email: biuro@diverti.pl bądź telefonicznie: 517 281 306.

11. Towary sprzedawane przez naszą firmę objęte są 12, 24 lub 36 miesięczną gwarancją.

12. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dane techniczne produktów w naszej ofercie były zgodne z rzeczywistością. Nie odpowiadamy za zmianę parametrów i właściwości towaru przez producenta. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów.

13. W związku ze specyfiką asortymentu oraz koniecznością sprowadzenia produktów niebędących w stałej sprzedaży z zagranicy, wymiany, zwroty zakupionych produktów lub anulowanie złożonego zamówienia przez Klienta są możliwe tylko i wyłącznie w wyjątkowych przypadkach, po akceptacji naszego Działu Handlowego.

14. Termin zwrotu zakupionego towaru, po pisemnej akceptacji ze strony Sprzedającego, następuje na koszt Klienta, w ciągu 7 dni od daty zakupu. Warunkiem przyjęcia przez nas towaru jest brak śladów użytkowania produktu oraz oryginalnie zamknięte opakowanie zawierające kompletny produkt.

15. W sprawach nieuregulowanych tym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć