Nauka języków obcych

Dzieci mają zdolność do nauki i pochłaniania wiedzy. Rozwój w tym okresie życia jest niezwykle dynamiczny i pozwala na przyswojenie dużej ilości informacji. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna w dzisiejszych czasach jest znajomość języka obcego. Dlatego warto wcześnie rozpocząć odpowiednią edukację. Najlepiej robić to poprzez zabawę, która pozwoli w przystępny sposób przyswoić dzieciom potrzebne informacje. Pomoce do nauki języków obcych można nabyć za pośrednictwem naszego sklepu Diverti. Dzięki nim dzieci nie tylko będą się uczyć, ale i doskonale bawić. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogatą ofertę różnorodnych pomocy edukacyjnych, dzięki którym dzieci będą mogły szlifować swoje umiejętności językowe. Serdecznie zapraszamy!

Aktywne filtry

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw ćwiczeń - rysowanie równoległe, czasowniki, schematy

Zestaw ćwiczeń rzeczowniki, czasowniki, proste zdania

Czytanki - układanki

Zestaw ćwiczeń rzeczowniki, praca z tekstem, rysowanie

Zestaw ćwiczeń samogłoski Ą Ę Ó, sylaby w wyrazach

Zestaw ćwiczeń dorysowywanie połówek, podpisywanie obrazków sylabami

Zestaw ćwiczeń rzeczowniki l.poj. i l. mn, sylaby, ćwiczenia słuchowe

Zestaw ćwiczeń praca z prostym tekstem, pytania

Zestaw ćwiczeń schematy, sylaby, rzeczowniki-biernik

Zestaw ćwiczeń - samogłoski, osoby, kolory

Okres dziecięcy a nauka języka obcego

Warto wykorzystać potencjał dziecka do przyswajania dużej ilości słownictwa. Dzięki temu nauka języków obcych przyniesie doskonałe rezultaty. Dzieci stosunkowo szybko przyswajają język, ponieważ nauka nie kojarzy im się z czymś negatywnym. Najmłodsi nie czują skrępowania w momencie popełniania błędów, dlatego nieustannie próbują i zapamiętują. Otwartość na nową wiedzę i ciekawość świata sprawia, że jest to odpowiedni moment na podjęcie pracy ze swoją pociechą.

Nauka języka obcego poprzez zabawę

W przypadku najmłodszych dzieci najlepiej wprowadzić naukę języka obcego w przystępnej formie zabawy. Do tego celu z powodzeniem wykorzystać można gry językowe, które znajdują się w asortymencie sklepu Diverti. Proponujemy na przykład zestawy uczące nazw zwierząt oraz cech poszczególnych gatunków. Gra, oprócz aspektu edukacyjnego, pozwala na naukę koncentracji i spostrzegawczości oraz sprzyja zdrowej rywalizacji. Dostępne w naszym sklepie pomoce edukacyjne w nauce języków doskonale nadają się do zabawy we własnym domu, jak również mogą zostać wykorzystane jako pomoce edukacyjne w trakcie zajęć w szkole. Dobrym sposobem na poznanie podstawowego słownictwa jest również wykorzystanie specjalnych plansz edukacyjnych. Plansze nadają się do umieszczenia na ścianie, zawierają różnorodne kategorie tematyczne i pozwalają na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.

Programy do nauki języków obcych z Diverti

Proponujemy programy do nauki języków obcych, które świetnie nadają się dla wszystkich lektorów i nauczycieli poszukujących interesujących materiałów do wykorzystania w trakcie swoich zajęć. W ofercie znajduje się między innymi książka, do której dołączona została płyta CD z nagraniami ułatwiającymi naukę i umożliwiającymi przeprowadzenie ćwiczeń. Ciekawą formą poszerzania swojego zasobu słów jest także rozwiązywanie krzyżówek w obcym języku. Oferowane przez nas rozwiązanie nie tylko bezpośrednio przyczynia się do lepszej znajomości języka, ale także stanowi dobrą formę rozrywki. Diverti w swoim asortymencie posiada produkty, z których skorzystać mogą dzieci, młodzież i dorośli. Nauka poprzez zabawę, gry lub multimedia sprawia, że w szybki i efektywny sposób każdy będzie mógł zdobyć umiejętność posługiwania się wybranym przez siebie językiem obcym. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć