Wyposażenie pracowni językowej

Dzieci mają zdolność do nauki i pochłaniania wiedzy. Rozwój w tym okresie życia jest niezwykle dynamiczny i pozwala na przyswojenie dużej ilości informacji. Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna w dzisiejszych czasach jest znajomość języka obcego. Dlatego warto wcześnie rozpocząć odpowiednią edukację. Najlepiej robić to poprzez zabawę, która pozwoli w przystępny sposób przyswoić dzieciom potrzebne informacje. Pomoce do nauki języków obcych można nabyć za pośrednictwem naszego sklepu Diverti. Dzięki nim dzieci nie tylko będą się uczyć, ale i doskonale bawić. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogatą ofertę różnorodnych pomocy edukacyjnych, dzięki którym dzieci będą mogły szlifować swoje umiejętności językowe. Serdecznie zapraszamy!

Aktywne filtry

129,00 zł 149,00 zł

Zestaw do sortowania z motywem sów pozwala dzieciom odróżnić samogłoski krótkie od długich, pokonać jeden z podstawowych problemów wymowy w jęz. angielskim. Zabawa wzmacnia umiejętności czytania i pisania.

Gra rozwija u dzieci świadomość fonologiczną i uczy poprawnej wymowy. Każda z sów jest oznaczona inną samogłoską.

Karty z obrazkami należy umieszczać w odpowiednich sowach w zależności od tego, jak wymawia się przedstawione na kartach słowo. Zabawa wzmacnia również umiejętność czytania i pisania. Zestaw zawiera: sześć sów (5 z nadrukowaną samogłoską, jedna bez nadruku), 100 kart obrazkowych, przewodnik po aktywności.

Każda sowa ma wymiary 10 x 7,5 cm. Wiek: 5+

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Klocki LOGO - klocki do nauki angielskiego 

Środki stylistyczne

Rodzaje i gatunki literackie

Epoki i prądy w literaturze

Pozytywizm – literatura

Literatura współczesna 1945-2000

Dwudziestolecie międzywojenne – literatura

Młoda Polska – literatura

Okres dziecięcy a nauka języka obcego

Warto wykorzystać potencjał dziecka do przyswajania dużej ilości słownictwa. Dzięki temu nauka języków obcych przyniesie doskonałe rezultaty. Dzieci stosunkowo szybko przyswajają język, ponieważ nauka nie kojarzy im się z czymś negatywnym. Najmłodsi nie czują skrępowania w momencie popełniania błędów, dlatego nieustannie próbują i zapamiętują. Otwartość na nową wiedzę i ciekawość świata sprawia, że jest to odpowiedni moment na podjęcie pracy ze swoją pociechą.

Nauka języka obcego poprzez zabawę

W przypadku najmłodszych dzieci najlepiej wprowadzić naukę języka obcego w przystępnej formie zabawy. Do tego celu z powodzeniem wykorzystać można gry językowe, które znajdują się w asortymencie sklepu Diverti. Proponujemy na przykład zestawy uczące nazw zwierząt oraz cech poszczególnych gatunków. Gra, oprócz aspektu edukacyjnego, pozwala na naukę koncentracji i spostrzegawczości oraz sprzyja zdrowej rywalizacji. Dostępne w naszym sklepie pomoce edukacyjne w nauce języków doskonale nadają się do zabawy we własnym domu, jak również mogą zostać wykorzystane jako pomoce edukacyjne w trakcie zajęć w szkole. Dobrym sposobem na poznanie podstawowego słownictwa jest również wykorzystanie specjalnych plansz edukacyjnych. Plansze nadają się do umieszczenia na ścianie, zawierają różnorodne kategorie tematyczne i pozwalają na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.

Programy do nauki języków obcych z Diverti

Proponujemy programy do nauki języków obcych, które świetnie nadają się dla wszystkich lektorów i nauczycieli poszukujących interesujących materiałów do wykorzystania w trakcie swoich zajęć. W ofercie znajduje się między innymi książka, do której dołączona została płyta CD z nagraniami ułatwiającymi naukę i umożliwiającymi przeprowadzenie ćwiczeń. Ciekawą formą poszerzania swojego zasobu słów jest także rozwiązywanie krzyżówek w obcym języku. Oferowane przez nas rozwiązanie nie tylko bezpośrednio przyczynia się do lepszej znajomości języka, ale także stanowi dobrą formę rozrywki. Diverti w swoim asortymencie posiada produkty, z których skorzystać mogą dzieci, młodzież i dorośli. Nauka poprzez zabawę, gry lub multimedia sprawia, że w szybki i efektywny sposób każdy będzie mógł zdobyć umiejętność posługiwania się wybranym przez siebie językiem obcym. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!