Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 1 419,00 zł

Integracja sensoryczna - sklep internetowy

Rozwój dziecka już od pierwszych jego dni obejmuje bardzo wiele etapów, w tym niezwykle ważną integrację sensoryczną. Uważa się, że integracja sensoryczna rozpoczyna się już w czasie życia płodowego. Intensyfikacja procesu ma miejsce w pierwszych 3 latach życia i trwa aż do 7 roku życia. Warto podkreślić, że można zapewnić dziecku wsparcie w tym okresie na bardzo wielu płaszczyznach. Dlatego też polecamy Państwu wyposażenie dedykowane żłobkom, przedszkolom, salom terapeutycznym oraz produkty, które sprawdzą się w domowym zaciszu. Sklep Diverti oferuje Państwu szeroki asortyment bardzo zróżnicowanych produktów w kategorii: integracja sensoryczna, wśród których znajdziecie między innymi: pomoce sensoryczne, wyposażenie sali SI czy sprzęt do integracji sensorycznej.

Aktywne filtry

Stożek do kołysania Gonge mini

Stożek do kołysania Gonge

Dyski sensoryczne - zestaw mały

Dyski sensoryczne - zestaw duży 20szt. 

279,00 zł

Deskorolka Ergo

869,00 zł

Ścieżka sensoryczna

Magnetyczne klocki konstrukcyjne Magtiles

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Świecące zabawki sensoryczne

Świetlisty kolorowy sześcian

Świetlista kolorowa kula

Wanienka do panelu LED A3

Podświetlany panel LED A3

Pomoce do integracji sensorycznej

Integracja sensoryczna to moment rozwoju dziecka, kiedy to wykorzystując podstawowe zmysły rozwija swój mózg. Docierające informacje z ciała, jak i środowiska za pomocą zmysłu równowagi, czucia ciała oraz dotyku umożliwiają wypracowanie odpowiedniej odpowiedzi organizmu. Dobrze rozwinięta sensoryka u dzieci ma kluczowe znaczenie dla integracji społecznej oraz ogólno pojętej adaptacji. Najlepszą formą nauki dla małych dzieci i starszaków jest zdecydowanie zabawa, która pobudza je do aktywności wykorzystując w tym celu pomoce do integracji sensorycznej czy zabawki do integracji sensorycznej. Dlatego bardzo istotne jest, aby dołożyć wszelkich starań i odpowiednio wyposażyć otoczenie domowe, w żłobku i w przedszkolu.

Sensoryka u dzieci

Wyposażenie sali do integracji sensorycznej powinno obejmować produkty spełniające najwyższe standardy. Gwarantujemy, że znajdziecie je Państwo w naszym sklepie internetowym Diverti. Proponowane Państwu produkty wyróżnia najwyższa jakość, dbałość o szczegóły i materiały wykorzystane w czasie produkcji. To także precyzja wykonania oraz estetyka na odpowiednim poziomie. Proponujemy Państwu zabawki i pomoce do terapii integracji sensorycznej, takie jak: budowa cieni, alfabet, kulki edukacyjne, klocki dotykowe, poduszki sensoryczne, chusty animacyjne, mozaiki i znacznie więcej. Akcesoria do integracji sensorycznej pogrupowaliśmy według następujących kategorii: rozwój zmysłów, mała motoryka, duża motoryka oraz wyposażenie sensoryczne.

Zabawki i sprzęt do integracji sensorycznej

Sala integracji sensorycznej to również odpowiednie wyposażenie, jakie znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym Diverti. Wśród produktów dostępne są między innymi: puzzle sensoryczne, sensoryczne klucze, układanki sensoryczne, mozaiki, tablice manipulacyjne, klocki sensoryczne, alfabet, poduszki sensoryczne, dyski sensoryczne, wieże sensoryczne. To tylko część sprzętu do SI, jaki możemy Państwu zaproponować. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie w naszej ofercie niezbędne pomoce do integracji sensorycznej, sprzęt do SI oraz zabawki do terapii integracji sensorycznej. Odwiedź nasz sklep i wybierz odpowiednie produkty.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć