Magiczny dywan 4.0

Magiczny dywan 4.0 onEVO

Magiczny dywan 4.0 onEVO

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt, w celu ustalenia metody dostawy oraz możliwości skorzystania z dodatkowej usługi montażu. 

12 288,00 zł
Brutto
Ilość:

Magiczny dywan 4.0 onEVO

Magiczny Dywan jest pierwszą polską podłogą interaktywną. Ta innowacyjna pomoc dydaktyczna pozwala – poprzez gry i zabawy ruchowe – rozwijać u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji, a jednocześnie ćwiczyć pamięć i uczyć się.

Do obsługi Magicznego Dywanu potrzeba niewiele, wystarczą pilot oraz ruchy rąk lub nóg. Urządzenie wraz z pakietem dedykowanych aplikacji przeznaczone jest do użytku w różnych środowiskach:

- żłobki i przedszkola,

- szkoły podstawowe,

- ośrodki terapeutyczne i rehabilitacyjne,

- muzea i sale targowe,

- sale zabaw i galerie handlowe.

W obszarze EVO umieszczono podstawowy pakiet 100 gier, które bawią i uczą w sposób naturalny i przyjazny dzieciom. Każde zakupione urządzenie posiada ten pakiet podstawowy. Może być wykorzystywany do przeprowadzania zajęć dydaktycznych, ćwiczeń gimnastycznych lub logopedycznych, nauki języka obcego lub po prostu do świetnej zabawy. Pakiet EVO jest przeznaczony dla żłobków, przedszkoli, klas I-III szkół podstawowych, sal zabaw i innych miejsc pobytu dzieci, czy całych rodzin.

Magiczny Dywan składa się ze zintegrowanego systemu czujników, wbudowanego projektora, wbudowanego komputera oraz zestawu gier i aplikacji przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Ze względów bezpieczeństwa nie stosuje elementów ruchomych i luster mogących stanowić zagrożenie dla dzieci korzystających z urządzenia.

Wysoka funkcjonalność urządzenia pozwala używać go w każdym pomieszczeniu z gładkim i jednolitym podłożem. Umieszczony pod sufitem projektor tworzy wirtualny „Magiczny Dywan”, na którym dzieci przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od zwykłych zabaw po edukację poznawczą w wielu dziedzinach wiedzy. Wielkość wyświetlanego obrazu zależy od wysokości zawieszenia urządzenia nad podłożem i zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 2 x 3 metry.

Zestaw magiczny dywan zawiera:

- magiczne „oko” wykrywające ruch,

- wbudowany projektor krótkoogniskowy,

- wbudowany komputer klasy PC,

- zestaw interaktywnych gier i zabaw edukacyjnych,

- pilot zdalnego sterowania,

- złącza USB, HDMI, LAN, Audio,

- wieszak sufitowy fabrycznie zintegrowany z obudową,

- kabel zasilający,

- instrukcja obsługi

- instrukcja instalacji.

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Magiczny dywan 4.0 onEVO

Magiczny dywan 4.0 onEVO

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt, w celu ustalenia metody dostawy oraz możliwości skorzystania z dodatkowej usługi montażu. 

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć