Pracownia biologiczna

Pomoce dydaktyczne z biologii pozwolą na urozmaicenie każdych zajęć, dzięki czemu nauka będzie bardziej efektywna oraz sprawi dzieciom więcej radości. Oferowane w asortymencie sklepu internetowego Diverti produkty, to między innymi kolorowe plansze, na których pociechy będą mogły w bardziej czytelny dla nich sposób zobaczyć to, o czym mówi nauczyciel. Pomoce naukowe z biologii pozwalają na przeprowadzanie samodzielnych obserwacji i eksperymentów. Z całą pewnością przełoży się to na lepsze wyniki i pozwoli przyswoić więcej potrzebnych informacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem skierowanym do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz konkurencyjne ceny.

Aktywne filtry

Olejek immersyjny 10ml

Wyprzedaż
90,25 zł 95,00 zł -5%

Cykl życia żaby - zestaw magnetyczny

Ostatnie sztuki w magazynie
Wyprzedaż

Cykle rozwojowe roślin - zestaw magnetyczny

Wyprzedaż
90,25 zł 95,00 zł -5%

Cykl rozwoju motyla - zestaw magnetyczny

Ostatnie sztuki w magazynie
Wyprzedaż
114,00 zł 120,00 zł -5%

Budowa człowieka - zestaw magnetyczny 

Ostatnie sztuki w magazynie

Multimedialne Pracownie Przyrodnicze to sprawdzony merytorycznie materiał do nauki przy użyciu tablicy multimedialnej, przy pomocy którego przeprowadzisz ciekawe lekcje w szkole podstawowej oparte o zgodne z podstawą programową zasoby interaktywne.

Gotowe wyposażenie do przeprowadzenia 17 lekcji opartych na angażujących uczniów doświadczeniach i projektach badawczych, uzupełnione o scenariusze zajęć oraz multimedialne i tradycyjne pomoce dydaktyczne.

Gotowe wyposażenie do przeprowadzenia 21 lekcji opartych na angażujących uczniów doświadczeniach i projektach badawczych, uzupełnione o scenariusze zajęć oraz multimedialne i tradycyjne pomoce dydaktyczne.

Gotowe wyposażenie do przeprowadzenia 21 lekcji opartych na angażujących uczniów doświadczeniach i projektach badawczych, uzupełnione o scenariusze zajęć oraz multimedialne i tradycyjne pomoce dydaktyczne.

Program Didakta - Biologia 1 - Nauka o człowieku

Program Didakta - Biologia 2 - rośliny i zwierzęta

Tors damsko - męski - 85 cm

Pomoce dydaktyczne z biologii sposobem na interesujące zajęcia

Lekcje biologii są dla dzieci bardzo ważne. Jeśli na odpowiednim etapie życia uda się zainteresować najmłodszych zjawiskami przyrodniczymi, w późniejszym okresie zdecydowanie łatwiej będzie poruszać coraz to trudniejsze zagadnienia. Z całą pewnością nauka jest najbardziej efektywna, gdy przedmiot wzbudza zainteresowanie, a wiedza przekazywana jest w przystępny, zrozumiały sposób. Z pomocą w tym przypadku przychodzą pomoce biologiczne, które mogą Państwo zakupić za pośrednictwem naszego sklepu. Pomoce naukowe z biologii sprawdzą się świetnie w trakcie prowadzenia zajęć szkolnych, jak również do samodzielnej pracy w domu. Nauka może stanowić wspaniałą zabawę. Posiadamy niezwykle rozbudowany asortyment, który umożliwi zdobywanie wiedzy w niestandardowy sposób.

Pomoce z biologii - zadbaj o różnorodność

Pomoce z biologii dostępne w naszym sklepie charakteryzują się dużym zróżnicowaniem. W ofercie posiadamy rozbudowane zestawy, które pozwolą na dokładne poznanie życia w ekosystemach, a także struktur roślin i zwierząt. Znajdują się w nich elementy umożliwiające uczniom wykonywanie rozmaitych doświadczeń. To doskonały sposób na urozmaicenie szkolnych zajęć. Polecamy także multimedialne programy edukacyjne. Tego typu pomoce dydaktyczne do biologii i przyrody pozwolą na utrwalenie wiedzy z zakresu wiedzy o roślinach, zwierzętach i człowieku. Ćwiczenia interaktywne są w pełni kompatybilne z tablicami multimedialnymi, przez co doskonale nadają się do pracy z większą liczbą uczniów. Diverti posiada również mikroskopy biologiczne, doskonałe dla początkujących użytkowników. To ciekawe narzędzie edukacyjne, które przypadnie do gustu młodym naukowcom. Dysponujemy także bardziej zaawansowanymi modelami, które wykorzystane mogą zostać w laboratoriach szkolnych.

Cenna wiedza z zakresu biologii

Pomoce dydaktyczne z przedmiotu, którym jest biologia, wcale nie muszą ograniczać się wyłącznie do fachowej literatury. Posiadamy między innymi zestawy preparacyjne, różnorodne modele, szkielety, materiały multimedialne i wiele innych produktów, dzięki którym biologia może stać się prawdziwą pasją. Nasze pomoce dydaktyczne z biologii nadają się do stosowania w szkołach podstawowych. Posiadamy również pomoce dydaktyczne z biologii dla gimnazjum. Wszystkie zostały wykonane z zachowaniem staranności. Mają dużą wartość edukacyjną i pozwalają na zdobycie wiedzy w niestandardowy, ciekawy sposób, który na pewno spotka się z zainteresowaniem ze strony najmłodszych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem i dokonania zamówienia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć