Wyposażenie pracowni biologicznej

Pomoce dydaktyczne z biologii pozwolą na urozmaicenie każdych zajęć, dzięki czemu nauka będzie bardziej efektywna oraz sprawi dzieciom więcej radości. Oferowane w asortymencie sklepu internetowego Diverti produkty, to między innymi kolorowe plansze, na których pociechy będą mogły w bardziej czytelny dla nich sposób zobaczyć to, o czym mówi nauczyciel. Pomoce naukowe z biologii pozwalają na przeprowadzanie samodzielnych obserwacji i eksperymentów. Z całą pewnością przełoży się to na lepsze wyniki i pozwoli przyswoić więcej potrzebnych informacji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem skierowanym do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz konkurencyjne ceny.

Aktywne filtry

Interaktywne Plansze Przyrodnicze - BIOLOGIA 

258,00 zł

2 helisy

Wysokość 65cm z podstawą

Model komórki zwierzęcej z pianki

Ostatnie sztuki w magazynie

Model komórki roślinnej z pianki

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Gra Escape Room. Biologia dla klasy 4-8

Innowacyjne scenariusze do prowadzenia lekcji biologii dla uczniów w wieku 10-14 lat.

Z grą Escape Room Biologia przeprowadzisz nieszablonowe zajęcia i wprowadzisz uczniów w świat biologii.

Multimedialne ilustracje przedmiotowe. Biologia – szkoła podstawowa

Multimedialne ilustracje przedmiotowe. Biologia ponadpodstawowa

629,00 zł

Stawonogi - zestaw 

Owady i pajęczaki - zestaw

Pomoce dydaktyczne z biologii sposobem na interesujące zajęcia

Lekcje biologii są dla dzieci bardzo ważne. Jeśli na odpowiednim etapie życia uda się zainteresować najmłodszych zjawiskami przyrodniczymi, w późniejszym okresie zdecydowanie łatwiej będzie poruszać coraz to trudniejsze zagadnienia. Z całą pewnością nauka jest najbardziej efektywna, gdy przedmiot wzbudza zainteresowanie, a wiedza przekazywana jest w przystępny, zrozumiały sposób. Z pomocą w tym przypadku przychodzą pomoce biologiczne, które mogą Państwo zakupić za pośrednictwem naszego sklepu. Pomoce naukowe z biologii sprawdzą się świetnie w trakcie prowadzenia zajęć szkolnych, jak również do samodzielnej pracy w domu. Nauka może stanowić wspaniałą zabawę. Posiadamy niezwykle rozbudowany asortyment, który umożliwi zdobywanie wiedzy w niestandardowy sposób.

Pomoce z biologii - zadbaj o różnorodność

Pomoce z biologii dostępne w naszym sklepie charakteryzują się dużym zróżnicowaniem. W ofercie posiadamy rozbudowane zestawy, które pozwolą na dokładne poznanie życia w ekosystemach, a także struktur roślin i zwierząt. Znajdują się w nich elementy umożliwiające uczniom wykonywanie rozmaitych doświadczeń. To doskonały sposób na urozmaicenie szkolnych zajęć. Polecamy także multimedialne programy edukacyjne. Tego typu pomoce dydaktyczne do biologii i przyrody pozwolą na utrwalenie wiedzy z zakresu wiedzy o roślinach, zwierzętach i człowieku. Ćwiczenia interaktywne są w pełni kompatybilne z tablicami multimedialnymi, przez co doskonale nadają się do pracy z większą liczbą uczniów. Diverti posiada również mikroskopy biologiczne, doskonałe dla początkujących użytkowników. To ciekawe narzędzie edukacyjne, które przypadnie do gustu młodym naukowcom. Dysponujemy także bardziej zaawansowanymi modelami, które wykorzystane mogą zostać w laboratoriach szkolnych.

Cenna wiedza z zakresu biologii

Pomoce dydaktyczne z przedmiotu, którym jest biologia, wcale nie muszą ograniczać się wyłącznie do fachowej literatury. Posiadamy między innymi zestawy preparacyjne, różnorodne modele, szkielety, materiały multimedialne i wiele innych produktów, dzięki którym biologia może stać się prawdziwą pasją. Nasze pomoce dydaktyczne z biologii nadają się do stosowania w szkołach podstawowych. Posiadamy również pomoce dydaktyczne z biologii dla gimnazjum. Wszystkie zostały wykonane z zachowaniem staranności. Mają dużą wartość edukacyjną i pozwalają na zdobycie wiedzy w niestandardowy, ciekawy sposób, który na pewno spotka się z zainteresowaniem ze strony najmłodszych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem i dokonania zamówienia.