Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 36,00 zł - 4 990,00 zł

Kolor

Kolor

Pomoce dydaktyczne z Geografii

Współczesny świat edukacji zmienia się bardzo szybko. Wyposażenie różnych pracowni w szkołach, w tym geograficznej, staje się niezwykle ważne. Wzrasta zapotrzebowanie na pomoce dydaktyczne, aby uczniowie mogli w innowacyjny i skuteczny sposób przyswajać wiedzę i zagłębiać się w prezentowany temat. Pomagają także nauczycielom w łatwiejszym przekazywaniu treści lekcji i kierowaniu ich do uczniów. Pomoce naukowe to również wspaniałe rozwiązanie dedykowane do osób prowadzących własne pracownie lub interesujących się danymi dziedzinami nauki, w tym geografią.

Aktywne filtry

Wysyłka w 24h!

Wysyłka w 24h!

Ostatnie sztuki w magazynie

Teleskop 50/360 Bresser

Teleskop 60/700 Bresser Junior

Karmnik dla ptaków Bresser

Mini Projektor National Geographic

Stacja Pogodowa Smart National Geographic

Gra Geograficzna Memory Lądy i oceany na Ziemi jest przeznaczona głównie dla uczniów klasy V szkoły podstawowej i służy przekazaniu lub utrwaleniu wiedzy o rozmieszczeniu lądów i oceanów na kuli ziemskiej. Grę można wykorzystać do powtórzenia materiału przed sprawdzianem w domu lub jako urozmaicenie lekcji. 

Tablica magnetyczna suchościeralna z zestawem elementów magnetycznych

Dmuchany układ słoneczny

Ostatnie sztuki w magazynie

Gotowe wyposażenie do przeprowadzenia 19 lekcji opartych na angażujących uczniów doświadczeniach i projektach badawczych, uzupełnione o scenariusze zajęć oraz multimedialne i tradycyjne pomoce dydaktyczne.

Gotowe wyposażenie do przeprowadzenia 21 lekcji opartych na angażujących uczniów doświadczeniach i projektach badawczych, uzupełnione o scenariusze zajęć oraz multimedialne i tradycyjne pomoce dydaktyczne.

Z perspektywy nauczyciela

Geografia jest jednym z trudniejszych przedmiotów w szkole. Aby ułatwić pracę zarówno uczniom, jak i nauczycielom, stworzyliśmy różne pomoce do pracowni geograficznej. Wykładowcy powinni być świadomi, że nauczanie nie opiera się jedynie na pisemnych pracach, sprawdzianach, referatach etc., ale także na czynnościach, które pokazują stan faktyczny, takich jak globusy i mapy. Pomoce naukowe to również doskonałe uzupełnienie pracy nauczyciela, sposób na zaciekawienie dzieci przedmiotem. Dzięki takiemu podejściu do nauki współpraca na linii nauczyciel-uczniowie jest przyjemniejsza i co ważne - bardziej efektywna.

Z perspektywy ucznia

Dziecko uczy się najlepiej przede wszystkim poprzez doświadczanie. Odpowiednie wyposażenie pracowni geograficznej może pomóc mu w prawdziwym zrozumieniu przedmiotu. Nauka jest niemożliwa bez odpowiednich pomocy naukowych, a z drugiej strony może być przeniesiona na wyższy poziom poprzez zorganizowanie ciekawych zajęć dla uczniów. Doświadczanie przedmiotu to dla dzieci czy młodzieży świetna metoda edukacyjna, ponieważ większość z nich uwielbia zabawę. Dzięki niej budzi się kreatywność oraz umiejętność logicznego myślenia. Przykładem takich zajęć może być lekcja geografii z wykorzystaniem kolorowych map różnych części świata. Jeśli nauczyciel chce bezpośrednio i skutecznie dotrzeć do swoich uczniów, musi pozwolić im od czasu do czasu eksperymentować. Rozpoczęcie dnia od nudnej lekcji i robienia podczas niej wyłącznie notatek na pewno nie jest twórczym podejściem. Uczniowie potrzebują praktyki, aby stymulować pracę mózgu i pobudzać do działania. Najlepszym sposobem, aby zachęcić podopiecznych do nauki, jest wzbudzenie w nich zainteresowania.

Nasze pomoce dydaktyczne - geografia

Doświadczenie wielu nauczycieli pokazuje, że filmy wyświetlane na lekcji dają bardzo dobre efekty w postaci chęci do nauki określonego tematu. Lekcje geografii można prowadzić w bardzo ciekawy sposób poprzez wykorzystanie różnych map wizualnych, teleskopów, globusów, lornetek, plansz, programów dydaktycznych itp. Kraje, kontynenty i oceany świata mogą być zaprezentowane w naprawdę atrakcyjnej formie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych pomocy naukowych do Geografii, zachęcamy do kontaktu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć