Emocje - pomoce dydaktyczne

Bardzo ważne jest, aby dzieci miały kontakty społeczne i towarzyskie. Ma to również emocjonalny wpływ na rozwój. Wiąże się to z wykształtowaną potrzebą posiadania przyjaciół w późniejszym życiu.

Dojrzałość społeczna jest ważna dla rozwoju dziecka i jest niezbędna do prawidłowego rozwoju kontaktów społecznych, a także rozumienia innych osób. Nasze pomoce edukacyjne, mają również wesprzeć rozwój emocjonalny dziecka. 

Diverti.pl oferuje zróżnicowane zabawki, które wspomogą rozwój emocjonalny dziecka na różnym etapie. Aby nasz sklep stale się rozwijał, wciąż aktualizujemy asortyment dodając nowe pozycje, które z pewnością Cię zainteresują. Dokładamy szczególnej staranności i oferujemy wyłącznie bezpieczne oraz wysokiej jakości materiały, aby zapewnić naszym klientom najlepsze produkty.

Aktywne filtry

Ostatnie sztuki w magazynie
72,00 zł

Układanka emocje 

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
Ostatnie sztuki w magazynie

Poruszaj butelkami i obserwuj hipnotyzujący ruch płynu i koloru w środku, który odzwierciedla daną emocję.

Wysyłka 24H

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
259,00 zł

Jakie widzisz emocje na twarzach?

Ostatnie sztuki w magazynie
1 230,00 zł
95,00 zł

Baw się, a zarazem ucz swoje dziecko rozpoznawania emocji.

180,00 zł

Kształtka emocje 

Jak pomoce dydaktyczne pomagają w rozpoznawaniu i radzeniu sobie z własnymi emocjami?

Niezwykle ważne jest rozpoznawanie własnych emocji i uczuć oraz zarządzanie nimi, aby czuć się dobrze. Jednym ze sposobów jest granie w gry, w których współpracuje się z innymi. Pomoce edukacyjne emocjonalne w trakcie zabawy poprawiają spostrzegawczość i umiejętność zapamiętywania rzeczy. Jest to zalecane nie tylko dzieciom w każdym wieku, ale także opiekunom. Wybierając materiały edukacyjne do pracy z dzieckiem, miej na uwadze, aby dostosować je do wieku dzieci.

Oferujemy Państwu profesjonalne pomoce edukacyjne, które z pewnością będą bardzo pomocne. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów. W tym celu kładziemy nacisk na jakość i różnorodność, aby nasi klienci byli zadowoleni z tego, co kupują.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli znajdziecie Państwo czas na skorzystanie z naszej oferty, pełnej gier i zabaw dla dzieci. Posiadamy produkty na każdą okazję, dostosowane do każdego wieku dziecka oraz miejsca - domy prywatne, przedszkola, place zabaw, szkoły, świetlice, gabinety specjalistyczne i wiele więcej.  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu!