Wyposażenie pracowni chemicznej

W trakcie zgłębiania wiedzy chemicznej przydadzą się sprawdzone pomoce dydaktyczne z chemii dla uczniów szkoły podstawowej i nie tylko. Chemia to nauka ścisła wymagająca skupienia oraz analitycznego umysłu, swoją tematyką obejmuje materię oraz liczne substancje. Począwszy od drobnych kwarków, jonów, przez pierwiastki, po związki chemiczne o różnorodnym składzie. Warto przekonać się, jak absorbująca może być nauka chemii! Jest to tematyka, która wyjątkowo mocno interesuje dzieci, podobnie jak i biologia. Związane jest to z możliwością samodzielnego badania poprzez doświadczenia, pomoce chemiczne w postaci schematów czy modeli budowy kryształu. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów do pracowni naukowych - szkolnych i domowych - oraz nabycia pomocy dydaktycznych z chemii.

Aktywne filtry

Multimedialne ilustracje przedmiotowe. Chemia ponadpodstawowa

Multimedialne ilustracje przedmiotowe. Chemia – szkoła podstawowa

19,00 zł

Płytka porcelanowa

Barwiacz pionowy Coplina na 5 szkiełek

Układ okresowy pierwiastków chemicznych - dwustronny 140x100 cm

Układ okresowy pierwiastków - część fizyczna 

Układ okresowy pierwiastków - część chemiczna

Tabela rozpuszczalności 200x140

Tabela rozpuszczalności 140x100

Pomoce z chemii dla każdego

Pragniemy zaproponować pomoce dydaktyczne z działu chemia. W naszym sklepie dysponujemy zróżnicowaną ofertą, obejmującą między innymi odczynniki chemiczne, wagi laboratoryjne, chemiczne domina, modele chemiczne, plansze dydaktyczne oraz liczne programy multimedialne. To produkty spełniające najwyższe standardy, jednocześnie ciekawie przygotowane z myślą o potrzebach dzieci. Pomoce z chemii wspaniale angażują uczniów, pomagają im uporządkować wiedzę oraz przyswoić znacznie więcej informacji. Wybór odpowiednich produktów połączonych z właściwym podejściem nauczyciela to idealne połączenie, które pomoże nawet uczniom mającym trudności z przyswojeniem wiedzy z tej dziedziny. Jesteśmy przekonani, że oferowane pomoce naukowe i dydaktyczne z oferty sklepu Diverti sprawią wiele przyjemności w czasie nauki zarówno w domu, jak i w szkole. Warto przekonać się o wartości pomocy szkolnych - chemia przygotowanych przez Diverti!

Odzież ochronna i pomoce naukowe z chemii

W ofercie można znaleźć również pomoce dydaktyczne do chemii dla szkoły podstawowej oraz wysokiej jakości odzież ochronną, obejmującą fartuchy oraz maski. W zależności od Państwa preferencji i potrzeb dysponujemy produktami jednorazowymi oraz wielokrotnego użytku. Nasz asortyment wyróżnia także pełen zakres rozmiarów, co pozwoli dopasować wielkość fartucha dla każdego ucznia!

Modele z naszej oferty, takie jak chemia - pomoce dydaktyczne, to przydatny materiał do nauki dla każdego ucznia. Rozwija na wielu płaszczyznach, rozbudza ciekawość oraz kreatywność. Zaletą tego produktu jest także efektywność nauki oraz możliwość dokładnego zapoznania się ze strukturą licznych substancji. Pomoce dydaktyczne - chemia dla gimnazjum to sprawdzony pomysł na kreatywne przeprowadzenie niejednej lekcji, zwłaszcza wykorzystując w tym celu programy multimedialne z asortymentu naszego sklepu internetowego Diverti. O skuteczności pomocy naukowych z chemii przekonało się już wielu naszych klientów. Zapraszamy!