Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 15,00 zł - 1 250,00 zł

Pracownia matematyczna

Jako nauczyciele chcieliby Państwo przybliżyć zagadnienia matematyczne uczniom, którzy mają problem z ich zrozumieniem? Albo po prostu urozmaicić lekcję i uruchomić wyobraźnię uczniów? Mamy dla Państwa kilka propozycji! Nasz sklep internetowy Diverti oferuje różnego rodzaju, wysokiej jakości pomoce dydaktyczne z matematyki, które w znaczący sposób ułatwią zapamiętywanie najważniejszych informacji, umożliwiając praktyczne ich zastosowanie, czyli podczas rozwiązywania zadań matematycznych. Nasze pomoce podzielone zostały na kilka kategorii, co ułatwia wybór niezbędnych produktów wyposażenia sali lekcyjnej. Są nimi bryły, liczydła dydaktyczne, plansze dydaktyczne, przybory tablicowe oraz programy multimedialne.

Aktywne filtry

Drewniana tabliczka mnożenia - Small Foot

Ostatnie sztuki w magazynie
Wyprzedaż
70,50 zł 75,00 zł -6%

Waga edukacyjna ze zbiornikami 0,5 litra

Ostatnie sztuki w magazynie

Drewniane ułamki edukacyjne - Small Foot

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Nie ma prostszego sposobu na naukę ułamków, niż zobaczenie na własne oczy w jaki sposób dzielimy przedmioty. Dzięki tabliczce edukacyjnej marki Masterkidz, maluch własnoręcznie podzieli figury geometryczne na mniejsze części, dzięki czemu matematyka nie będzie tylko abstrakcyjnymi liczbami.

Kolorowa drewniana tabliczka mnożenia 

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wspaniała edukacyjna zabawka dla dzieci marki Masterkidz, dzięki której w prosty i sympatyczny sposób maluch nauczy się liczenia do 10, oraz cyferek. Zabawka składa się z drewnianej planszy, na której znajduje się kolorowe pole, w którym należy ułożyć węża z dostępnych klocków podpisanych cyferkami 0-10. Zadaniem dziecka jest ułożenie klocków po kolei, od najmniejszej do największej liczby.

Drewniana tabliczka do nauki liczenia na palcach to świetna pomoc dla maluszków, które zaczynają swoją matematyczną przygodę. Kolorowe dłonie na tabliczce są dokładnie opisane nazwami palców, oraz stronami: prawą i lewą. Każdy z palców ma również przypisaną cyferkę, dzięki czemu dziecko może zdobytą wiedzę przełożyć na liczenie na własnych palcach, gdy już zrozumie zasadę.

Gigantyczne bryły transparentne 10 sztuk

Ostatnie sztuki w magazynie
Wyprzedaż

15 różnych związanych ze sobą kształtów opisanych literami

Ostatnie sztuki w magazynie
Wyprzedaż
80,10 zł 89,00 zł -10%

Zestaw litr do porównywania objętości

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Transparentne ryły do porównywania objętości - 14 szt.

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
Wyprzedaż
30,00 zł 40,00 zł -25%

Zestaw 10 tarcz ćwiczeniowych - do zapisu i odczytu czasu

Szkolne pomoce naukowe i dydaktyczne z matematyki

Pomoce edukacyjne do matematyki dostępne w naszym sklepie internetowym Diverti ułatwią wykonywanie rysunków oraz obliczanie zadań z zakresu pól i objętości figur. Gwarantujemy, że każdy nauczyciel matematyki znajdzie tu coś dla siebie. Pomoce edukacyjne do matematyki ułatwią prowadzenie zajęć i pozwolą zrozumieć ważniejsze zagadnienia, które często pojawiają się na egzaminach szkolnych. Warto wyposażyć swoją pracownię matematyczną w akcesoria, dzięki którym przyswojona przez uczniów nauka będzie procentować w przyszłości.

Wyposażenie pracowni matematycznej

Wyposażeniem pracowni matematycznej mogą być różne pomoce naukowe. Jednym z takich produktów są bryły. Bryły to niezwykle praktyczne pomoce dydaktyczne do matematyki, które sprawdzają się na każdym etapie nauki. W naszym asortymencie dostępny jest między innymi zestaw czterech brył, w skład którego wchodzi graniastosłup o podstawie kwadratu, graniastosłup o podstawie trójkąta, ostrosłup o podstawie kwadratu oraz ostrosłup o podstawie trójkąta. Te pomoce naukowe z matematyki wykonane zostały z wysokiej jakości, przezroczystego tworzywa sztucznego. Dzięki temu uczniowie są w stanie zobaczyć wszystkie płaszczyzny oraz przekroje.

Liczydła i plansze dydaktyczne - niezbędnik w każdej pracowni matematycznej

Każda pracownia matematyczna powinna być obowiązkowo wyposażona w liczydło dydaktyczne. W naszym sklepie internetowym Diverti dostępne są różnego rodzaju pomoce naukowe spełniające tego typu oczekiwania. Przykładem może być tutaj chociażby liczydło demonstracyjne z kolorowymi, drewnianymi kulkami umieszczonymi na drutach malowanych proszkowo. Dodatkowo w górnej jego części znajduje się tablica przeznaczona do pisania kredą, na której można zapisywać swoje obliczenia. Równie praktyczne są plansze dydaktyczne z matematyki. Takie pomoce świetnie sprawdzać będą się podczas przyswajania konkretnych zagadnień oraz zachęcą do poznawania świata matematyki ? królowej wszystkich nauk. Stanowić mogą one również stały element wyposażenia pracowni matematycznej, zawsze w polu widzenia uczniów. Plansze drukowane są na papierze kredowym i pokryte jednostronnie folią.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć