Wyposażenie pracowni matematycznej

Jako nauczyciele chcieliby Państwo przybliżyć zagadnienia matematyczne uczniom, którzy mają problem z ich zrozumieniem? Albo po prostu urozmaicić lekcję i uruchomić wyobraźnię uczniów? Mamy dla Państwa kilka propozycji! Nasz sklep internetowy Diverti oferuje różnego rodzaju, wysokiej jakości pomoce dydaktyczne z matematyki, które w znaczący sposób ułatwią zapamiętywanie najważniejszych informacji, umożliwiając praktyczne ich zastosowanie, czyli podczas rozwiązywania zadań matematycznych. Nasze pomoce podzielone zostały na kilka kategorii, co ułatwia wybór niezbędnych produktów wyposażenia sali lekcyjnej. Są nimi bryły, liczydła dydaktyczne, plansze dydaktyczne, przybory tablicowe oraz programy multimedialne. Wykonane są z tworzywa sztucznego.

Aktywne filtry

Bryły szkieletowe zestaw do budowy

Ostatnie sztuki w magazynie
69,00 zł

Jak zrozumieć ułamki?

114,00 zł 129,00 zł
Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Karty aktywności. Łączenie wielbłądów.

Łączenie wielbłądów. Liczmany wielbłądy - 96 sztuk

Karty pomagają dzieciom wizualizować problemy z ułamkami!

Figurki do nauki liczenia i rozpoznawania kolorów, Rodzina, Zestaw 72 szt.

Wysyłka 24H

Liczmany moja rodzina - liczmany Montessori 24szt.

Ostatnie sztuki w magazynie

Szkolne pomoce naukowe i dydaktyczne z matematyki

Pomoce edukacyjne do matematyki dostępne w naszym sklepie internetowym Diverti ułatwią wykonywanie rysunków oraz obliczanie zadań z zakresu pól i objętości figur. Gwarantujemy, że każdy nauczyciel matematyki znajdzie tu coś dla siebie. Pomoce edukacyjne do matematyki ułatwią prowadzenie zajęć i pozwolą zrozumieć ważniejsze zagadnienia, które często pojawiają się na egzaminach szkolnych. Warto wyposażyć swoją pracownię matematyczną w akcesoria, dzięki którym przyswojona przez uczniów nauka będzie procentować w przyszłości. Pracownia matematyczna powinna być pełna akcesoriów, aby pomóc uczniom zrozumieć dany dział.

Wyposażenie pracowni matematycznej

Wyposażeniem pracowni matematycznej mogą być różne pomoce naukowe. Jednym z takich produktów są bryły. Bryły to niezwykle praktyczne pomoce dydaktyczne do matematyki, które sprawdzają się na każdym etapie nauki. W naszym asortymencie dostępny jest między innymi zestaw czterech brył, w skład którego wchodzi graniastosłup o podstawie kwadratu, graniastosłup o podstawie trójkąta, ostrosłup o podstawie kwadratu oraz ostrosłup o podstawie trójkąta. Te pomoce naukowe z matematyki wykonane zostały z wysokiej jakości, przezroczystego tworzywa sztucznego. Dzięki temu uczniowie są w stanie zobaczyć wszystkie płaszczyzny oraz przekroje.

Liczydła i plansze dydaktyczne - niezbędnik w każdej pracowni matematycznej

Każda pracownia matematyczna powinna być obowiązkowo wyposażona w liczydło dydaktyczne. W naszym sklepie internetowym Diverti dostępne są różnego rodzaju pomoce naukowe spełniające tego typu oczekiwania. Przykładem może być tutaj chociażby liczydło demonstracyjne z kolorowymi, drewnianymi kulkami umieszczonymi na drutach malowanych proszkowo. Dodatkowo w górnej jego części znajduje się tablica przeznaczona do pisania kredą, na której można zapisywać swoje obliczenia. Równie praktyczne są plansze z matematyki. Takie pomoce świetnie sprawdzać będą się podczas przyswajania konkretnych zagadnień oraz zachęcą do poznawania świata matematyki ? królowej wszystkich nauk. Stanowić mogą one również stały element wyposażenia pracowni matematycznej, zawsze w polu widzenia uczniów. Plansze drukowane są na papierze kredowym i pokryte jednostronnie folią.