FunFloor- interaktywna podłoga

Interaktywna podłoga została stworzona z myślą o szkołach i przedszkolach kładących nacisk na edukację w nowoczesny i atrakcyjny sposób.

FunFloor jest doskonałym rozwiązaniem wspomagającym naukę na wczesnym etapie edukacji zaczynając od nauki prostych czynności, poprzez naukę literek, cyferek, owoców, zwierząt. Zajęcia edukacyjne przeplatane z grami tworzącymi pakiet Fun sprawiają że nauka jest niezwykle ciekawa i angażująca wszystkie dzieci. Interaktywna Podłoga FunFloor jest innowacyjnym rozwiązaniem, które stanowi nieocenione źródło wsparcia w procesie nauczania. Dzięki różnorodnym, kolorowym grom dzieci chętnie wezmą udział w zabawie, która przyniesie im cały ogrom korzyści. Co zatem wyjątkowego jest w Interaktywnych Podłogach? Wpływają one na poprawienie zdolności motorycznych – dzięki zabawie ruchowej dzieci nie tylko stają się bardziej aktywne fizycznie, specjalne gry wpierają też rozwój tzw. motoryki małej, czyli sprawności dłoni. Jest to niezwykle pomocne w procesie nauki pisania! Granie na Interaktywnych Podłogach FunFloor ma wielki wpływ na rozwijanie spostrzegawczości wzrokowo-ruchowej a także orientacji przestrzennej. Dzieci uczą się precyzyjności oraz dostrzegania i bieżącej analizy bodźców wzrokowych. Dzięki zabawie na Interaktywnej Podłodze dzieci uczą się szybciej reagować na zmienne warunki otoczenia. Udział w interaktywnych grach pobudza wszystkie zmysły dziecka, co wpływa na rozwój jego inteligencji oraz szybsze przyswajanie wiedzy.

Aktywne filtry

600,00 zł
960,00 zł
720,00 zł
1 200,00 zł
1 200,00 zł
17 000,00 zł
960,00 zł

Pakiet Kodowanie stanowi wstęp do nauki programowania.

Dostępny jest w 3 wersjach (przedszkole, klasa I-III, klasa IV-VIII), które zostały dostosowane poziomem trudności.

Każdy z pakietów składa się z 10 gier, które rozwijają analityczne myślenie, zdolności matematyczne oraz wspomagają pamięć i koncentrację uwagi dzieci.

Dostępne wersje:

Kodowanie dla Przedszkola: 861zł

Kodowanie dla Klas I-III: 861zł

Kodowanie dla Klas IV-VIII: 861zł

720,00 zł

Jest to pakiet stworzony we współpracy z amerykańską telewizją Baby First TV. Kierowany głównie do najmłodszych odbiorców.

Pakiet Baby First TV zawiera 6 gier, które wprowadzają najmłodszych w świat dźwięków i kolorów.

Gry są świetną formą zabawy ruchowej rozwijającej spostrzegawczość i koordynację wzrokowo ruchową. Szczególnie polecany do przedszkoli, żłobków i sal zabaw.

Dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, z zburzeniami procesów uczenia się w tym z dysleksją, mających problemy w edukacji szkolnej z zaburzeniami wymagającymi terapii logopedycznej, dla uczniów z problemami w procesie komunikacji, dla poprawy percepcji.

17 000,00 zł

232 gier w pakiecie: 50 FUN, 50 EDU, 10 EKO, 100 ENG, 12 RM, 10 KOD

Jasny projektor: 5000 ANSI

Obsługa za pomocą pilota

Podział gier na grupy

Projektor w poziomie: TAK

Używany w salach zabaw

210 gier w pakiecie: 50 gier EDU, 50 gier FUN, 10 gier Ekologia, 100 gier

Język Angielski Jasność projektora: 3500 ANSI

Obsługa za pomocą pilota

Podział gier na grupy

Możliwość montażu do statywu i ściany

210 gier w pakiecie:

50 gier FUN,

50 gier EDU,

10 gier EKOLOGIA,

100 gier JĘZYK ANGIELSKI

Jasność projektora: 3200 ANSI

Obsługa za pomocą pilota

Podział gier na grupy

Projektor w poziomie