Plansze ścienne

Tablice naukowe są dobrym, sprawdzonym pomysłem na przekazywanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności. Tego typu pomoce doskonale wspierają efektywną naukę dzieci zarówno w domu, jak i w przedszkolach oraz szkołach. W zależności od zastosowanego modelu plansze edukacyjne wpływają na poszerzanie wiedzy z zakresu matematyki, fizyki, pozwalają także na ćwiczenie koordynacji ruchowej, zręczności lub zmysłu dotyku. Oferta naszego sklepu internetowego jest niezwykle rozbudowana. Produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz ciekawą, przyciągającą wzrok kolorystyką. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług spotka się z Państwa uznaniem.

Aktywne filtry

Szachy demonstracyjne - wisząca tablica magnetyczna

Jak powstają meble, ubranie, szkło - historyjki obrazkowe

Jak powstaje miód, chleb i cukier - historyjki obrazkowe na tablicy magnetycznej

Plansza ścienna - Prawa Dziecka

Plansza ścienna - Kodeks Przedszkolaka

Suchościeralna tablica obecności dzieci w przedszkolu

Magnetyczna piramida żywienia dla dzieci

Magnetyczna tablica motywacyjna

Magnetyczna tablica obecności dzieci w przedszkolu

Magnetyczny kalendarz pogody

Nauka poprzez zabawę

Zdobywanie wiedzy jest najbardziej efektywne, jeśli zajęcia są przystępne dla dzieci, nie nudzą, a wręcz przeciwnie - głęboko interesują. Tablice ścienne edukacyjne pozwalają w niezwykle ciekawy sposób zdobywać wiedzę z różnych dziedzin. Dzieci mogą między innymi zrozumieć różnicę pomiędzy zimnem a ciepłem. Pozwala na to edukacyjna tablica magnetyczna do nauki o temperaturach. Tego rodzaju pomoc dydaktyczna dostarcza najmłodszym niezwykle ważnej w codziennym życiu wiedzy, uczy rozpoznawania oraz wskazywania różnic. Oprócz wartości edukacyjnej to również świetna zabawa dla ciekawych świata dzieci. Plansza edukacyjna to świetny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem!

Za pomocą naszych wysokiej jakości tablic uzyskać można również szeroką wiedzę na temat rozpoznawania poszczególnych kształtów oraz nauki liczenia. Jednocześnie rozwija i kształtuje się także zdolność logicznego myślenia oraz umiejętności motoryczne wraz z koordynacją wzrokowo-ruchową. To ciekawa propozycja dla różnych placówek publicznych. Plansze edukacyjne w przedszkolu są dobrym sposobem na urozmaicenie zajęć i uczynienie ich bardziej atrakcyjnymi z punktu widzenia dzieci.

Plansze edukacyjne i rozwój zdolności dziecka

Proponowany przez nas asortyment pozwala również pracować nad rozwojem zdolności manualnych najmłodszych. W naszej ofercie znaleźć można tablicę zawierającą kieszonki imitujące kurtkę, bluzę lub koszulę. Zapinanie i odpinanie małych guziczków oraz zamków to świetny trening zręczności. Maluchy będą również zainteresowane tablicą, która może nauczyć je otwierania sejfów. To świetna zabawa, która nie znudzi się przez długi czas, a dodatkowo wsparcie rozwoju koordynacji ruchowej, manualnej.

Pomoce dydaktyczne do przedszkola to także plansze dydaktyczne wspomagające rozwój zmysłu dotyku. Poszukiwanie pasujących powierzchni, kierując się wyłącznie zmysłem dotyku, stanowi dobre przygotowanie do lepszego poznawania świata oraz materiałów w nim występujących, takich jak drewno lub tkanina.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego. Proponujemy najwyższej jakości produkty w korzystnych cenach. Tablice edukacyjne w przedszkolu stanowią najlepszy sposób na ciekawe i rozwijające zajęcia. Warto w ten sposób wspierać rozwój naszych pociech! Plansza edukacyjna to idealny pomysł na prezent