Plansze ścienne

Tablice naukowe są dobrym, sprawdzonym pomysłem na przekazywanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności. Tego typu pomoce doskonale wspierają efektywną naukę dzieci zarówno w domu, jak i w przedszkolach oraz szkołach. W zależności od zastosowanego modelu plansze edukacyjne wpływają na poszerzanie wiedzy z zakresu matematyki, fizyki, pozwalają także na ćwiczenie koordynacji ruchowej, zręczności lub zmysłu dotyku. Oferta naszego sklepu internetowego jest niezwykle rozbudowana. Produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz ciekawą, przyciągającą wzrok kolorystyką. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług spotka się z Państwa uznaniem.

Aktywne filtry

Magnetyczna tablica motywacyjna

Fantastyczna tablica edukacyjna, dzięki której dziecko może nauczyć się o temperaturach. Na tablicy mamy kilka pól: ciepłe, neutralne, zimne, oraz tablicę ciepłoczułą, na której widzimy odciski ciepłej dłoni. Na tablicy znajduje się również termometr.

Drewniana tablica ścienna marki Masterkidz, składająca się z pięciu obrotowych kół. Zabawa polega na kręceniu kółkami i obserwowaniu złudzeń optycznych wywoływanych poprzez obracające się, pomalowane w odpowiedni sposób koła. Zjawiska optyczne są niesamowicie ciekawe nawet dla osób dorosłych.

Rozpoznawanie kształtów i umiejętność dopasowania ich w odpowiedni otwór to jedna z podstawowych zabaw dla maluszków. Standardowe sortery są w porządku, ale magnetyczna tablica ścienna Masterkidz wprowadza tę zabawę na nowy poziom. Tablica jest duża, dzięki czemu zabawa przebiega w komfortowych dla dziecka warunkach. Dopasowane kształty trzymane są przez magnesy.

Tablica edukacyjna firmy Masterkidz to świetna zabawka sensoryczna, która pozwoli na rozwijanie zmysłu dotyku. Zabawa polega na odnalezienie 2 identycznych powierzchni, sugerując się jedynie dotykiem. Dziecko z zasłoniętymi oczami dotyka po kolei płytek z materiałami i szuka pasujących do siebie par.

Tablica składa się z drewnianej planszy, na której umieszczonych zostało 6 sejfów z różnymi zamkami. Zadaniem dziecka jest nauczenie się otwierania i zamykania każdego z zamków.

Tablica przedstawia 6 kolorowych kieszonek, które posiadają różnego rodzaju zamki i zapięcia, takie jak suwaki czy guziki. Zabawka w łatwy sposób nauczy dziecko radzenia sobie nawet z najtrudniejszymi zamkami.

Tablica przedstawia 6 kolorowych kieszonek z materiału, które zamknięte są za pomocą różnych zapięć i zamków. Dziecko za ich pomocą może nauczyć się otwierać i zamykać poszczególne typy zamknięć.

Nauka liczenia nigdy nie była tak prosta! Tablica interaktywna marki Masterkidz pomoże dzieciom nauczyć się liczenia do 10, oraz wykonywania podstawowych działań matematycznych.

Tablica ścienna Masterkidz do montażu na ścianie, w systemie ściennym, lub wolnostojącym Masterkidz Flex.

Magnetyczna piramida żywienia dla dzieci

Magnetyczna tablica obecności dzieci w przedszkolu

Nauka poprzez zabawę

Zdobywanie wiedzy jest najbardziej efektywne, jeśli zajęcia są przystępne dla dzieci, nie nudzą, a wręcz przeciwnie - głęboko interesują. Tablice ścienne edukacyjne pozwalają w niezwykle ciekawy sposób zdobywać wiedzę z różnych dziedzin. Dzieci mogą między innymi zrozumieć różnicę pomiędzy zimnem a ciepłem. Pozwala na to edukacyjna tablica magnetyczna do nauki o temperaturach. Tego rodzaju pomoc dydaktyczna dostarcza najmłodszym niezwykle ważnej w codziennym życiu wiedzy, uczy rozpoznawania oraz wskazywania różnic. Oprócz wartości edukacyjnej to również świetna zabawa dla ciekawych świata dzieci.

Za pomocą naszych tablic uzyskać można również szeroką wiedzę na temat rozpoznawania poszczególnych kształtów oraz nauki liczenia. Jednocześnie rozwija i kształtuje się także zdolność logicznego myślenia oraz umiejętności motoryczne wraz z koordynacją wzrokowo-ruchową. To ciekawa propozycja dla różnych placówek publicznych. Plansze edukacyjne w przedszkolu są dobrym sposobem na urozmaicenie zajęć i uczynienie ich bardziej atrakcyjnymi z punktu widzenia dzieci.

Plansze edukacyjne i rozwój zdolności dziecka

Proponowany przez nas asortyment pozwala również pracować nad rozwojem zdolności manualnych najmłodszych. W naszej ofercie znaleźć można tablicę zawierającą kieszonki imitujące kurtkę, bluzę lub koszulę. Zapinanie i odpinanie małych guziczków oraz zamków to świetny trening zręczności. Maluchy będą również zainteresowane tablicą, która może nauczyć je otwierania sejfów. To świetna zabawa, która nie znudzi się przez długi czas, a dodatkowo wsparcie rozwoju koordynacji ruchowej, manualnej.

Pomoce dydaktyczne do przedszkola to także plansze wspomagające rozwój zmysłu dotyku. Poszukiwanie pasujących powierzchni, kierując się wyłącznie zmysłem dotyku, stanowi dobre przygotowanie do lepszego poznawania świata oraz materiałów w nim występujących, takich jak drewno lub tkanina.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego. Proponujemy najwyższej jakości produkty w korzystnych cenach. Tablice edukacyjne w przedszkolu stanowią najlepszy sposób na ciekawe i rozwijające zajęcia. Warto w ten sposób wspierać rozwój naszych pociech!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć