Pakiet PHOTON

(0 Review)
779,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Pierwszy na świecie interaktywny robot edukacyjny, który rozwija się razem z dzieckiem Pakiet aplikacji PHOTON to doświadczenie rozszerzonej rzeczywistości, dzięki współpracy nowoczesnych urządzeń w realnym świecie, a jednocześnie to niezwykła nauka kodowania.

Nasz pakiet to nie tylko rozbudowane gry. Żeby z nich korzystać, potrzebny jest też współpracujący z Magicznym Dywanem onEVO, fenomenalny robot edukacyjny Photon – najbardziej innowacyjny z dostępnych na rynku. Można go dokupić do tego wspaniałego zestawu aplikacji.

PHOTON – jako nowoczesne narzędzie dydaktyczne, ułatwia nauczycielom wprowadzanie dzieci w świat podstaw programowania, kreatywnego myślenia i nieszablonowego rozwiązywania problemów. Gry dostępne w obszarze EDU, przygotowane w ramach unikalnego pakietu PHOTON to pierwsze na świecie połączenie zaawansowanej technologii rozszerzonej rzeczywistości z robotem.

MagicznyDywan onEVO zapewnia interaktywne, animowane środowisko pracy, które silnie stymuluje i podnosi zaangażowanie na lekcjach. To rewolucyjne połączenie starannie przygotowanych gier i dwóch nowoczesnych urządzeń, oprócz programowania, uczy dzieci samego znaczenia rozszerzonej rzeczywistości i pokazuje, jak w użyteczny sposób korzystać z nowych technologii. Miły wygląd robota zachęca do interakcji, a już samo obcowanie z nim dostarcza mnóstwa pozytywnych emocji. Na początku programujemy robota za pomocą aplikacji w telefonie lub komputerze, a następnie stawiamy go na Magicznym Dywanie onEVO i pomagamy mu rozwiązać stawiane przed nim zadania za pomocą myślenia komputacyjnego.

Photon pozwala na zaprogramowanie robota na różne sposoby: obrazkowo, za pomocą gotowych bloczków, uproszczonej konsoli, a na zaawansowanych czekać będzie Scratch i popularne języki programowania – Javascript lub Python.

Zawartość pakietu:

1. WIOSENNY PIKNIK -nie ma nic lepszego niż jedzenie na świeżym powietrzu. Dołącz więc do pikniku razem z Photonem. Pomóż robotowi zebrać wszystkie owoce, które wysypały się z koszyka. Dopiero wtedy będziecie mogli rozpocząć ucztę!

2. OWOCOWE ZBIORY -Photon uwielbia owoce. Pomóż robotowi zebrać ich jak najwięcej. Pamiętaj jednak, że ogrodowe owady również mają chrapkę na dorodne truskawki i winogrona. Bądź od nich szybszy, aby to Photon zakończył rundę z pełnym brzuszkiem.

3. KOLOROWE KSZTAŁTY -Uwielbiasz nowe technologie i czujesz w sobie duszę artysty? Świetnie się składa. Razem z Photonem zaprogramujecie prawdziwe dzieła sztuki. Kto wie, być może to właśnie one zawisną w szkolnych galeriach?

4. WĘDRÓWKA W NIEZNANE -Zabierz Photona na wycieczkę, która pozwoli przemierzać nieodkryte dotąd szlaki. Uważaj jednak, aby nie zboczyć z kursu. Steruj Photonem, trzymając się ustalonej ścieżki. Dzięki temu robot bezpiecznie dotrze do mety.

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pakiet PHOTON

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty