Płatności:

Dla instytucji budżetowych przelew bankowy z odroczonym terminem płatności, w innych przypadkach płatności online payu, pobranie, przedpłata na podstawie fv proforma 

ING 14 1050 1070 1000 0091 2563 4148

Dostawa:

Zamówione produkty dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL
Koszty transportu i ubezpieczenia doliczamy do faktury i wynoszą 15,00 zł + VAT dla przesyłki do 30 kg. 

Koszty transportu produktów o wartości zamówienia powyżej 500,00 zł netto pokrywa firma Diverti.
Koszty transportu przesyłek przy zamówieniach niestandardowych lub powyżej 30kg ustalamy indywidualnie.

Istnieje możliwość odebrania towaru osobiście, po uprzednim pisemnym złożeniu zamówienia oraz ustaleniu terminu odbioru z Działem Handlowym.

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności produktu. Standardowy czas oczekiwania na zamówienie wynosi od 2 - 5 dni roboczych. W razie konieczności sprowadzenia towaru na zamówienie dostawa może ulec wydłużeniu od 2 - 14 dni roboczych.

Faktura dołączona jest zawsze do przesyłki.

Reklamacje w razie uszkodzenia:

Prosimy o sprawdzanie przesyłek pod względem ilościowym i jakościowym w obecności kuriera. 

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki prosimy wymagać od kierowcy pisemnej adnotacji na liście przewozowym dotyczącej powodu odmówienia odbioru paczki. Dokument jest niezbędny podczas rozpatrywania procedury reklamacyjnej.

Reklamacje należy składać pisemnie na adres biuro@diverti.pl

Warunkiem przyjęcia i rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie wypełnionego przez Zgłaszającego reklamację formularza reklamacyjnego, który zwrotnie zostanie przesłany niezwłocznie po zgłoszeniu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć