Instrumenty muzyczne - przedszkole

Muzyka rozwija na wielu płaszczyznach, dlatego warto wpleść ją  w codzienne zajęcia z dziećmi już od przedszkola. Dla najmłodszych dzieci taka lekcja jest ogromną frajdą, ponieważ mogą spróbować gry na różnych instrumentach i wydobyć z nich dźwięk. Edukację muzyczną warto rozpocząć od najmłodszych lat, dbając o prawidłowy rozwój dzieci oraz rozbudzając w nich miłość do muzyki. 

Piękne i kolorowe instrumenty zachęcą maluszki do zabawy z muzyką i przykują ich uwagę na dłuższy czas. Poznaj korzyści muzycznych zajęć!

Aktywne filtry

Dzwonki na tubach 27-tonowy zestaw

Dzwonki na tubach 13-tonowy zestaw

Dzwonki na tubach diatoniczny zestaw 8 tub

Dzwonki na tubach półtony zestaw 5 tub

Zestaw sopranowy 7 tub dźwiękowych

Zestaw chromatyczny 5 tub dźwiękowych

Boomwhackers tuby diatoniczne zestaw szkolny 28 tub

Boomwhackers w zestawie 

Zestaw diatoniczny 8 tuby dźwiękowe 

Deszczownica - tuba muzyczna

21,00 zł

Janczary

Zalety korzystania z instrumentów w wieku przedszkolnym

Korzyści z grania na instrumentach jest wiele. Przede wszystkim to rozwijanie kreatywności oraz słuchu muzycznego u dzieci. Muzyka obecna od małego często pomaga odkryć u dziecka talent muzyczny! Zwiększa też funkcje poznawcze, poprawią motorykę ruchową oraz uczy precyzji i wrażliwości.

Prowadząc w przedszkolu zajęcia poświęcone muzyce, placówka edukacyjna może pochwalić się, że rozwija niemalże wszystkie umiejętności i zdolności malucha.

Jakie instrumenty znajdują się w ofercie naszego sklepu?

W naszym sklepie znajdują się podstawowe instrumenty drewniane perkusyjne, przykładowo: marakasy, bębenki czy też blockdrum i janczary, ale w ofercie mamy również zestawy instrumentów muzycznych (perkusyjnych w różnych wersjach). Każdy instrument wykonany jest z trwałego materiału. Wszystkie instrumenty są bezpieczne nawet dla tych najmłodszych dzieci, dlatego doskonale sprawdzą się na zajęciach z rytmiki w przedszkolu.

Sklep Diverti.pl - zapraszamy na zakupy!

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu - chętnie doradzimy w wyborze idealnego instrumentu, a także innych naszych produktów! Zawsze stawiamy na jakość i bezpieczeństwo dzieci - możesz nam zaufać!