Pomoce logopedyczne

Terapia logopedyczna swoim zasięgiem obejmuje całość czynności, które ukierunkowane są na usunięcie wszelkich zakłóceń w procesie komunikowania. Mogą być to przede wszystkim różnego typu wady wymowy, jak również przywracanie mowy, gdy doszło do jej utraty. Odpowiednie zajęcia terapeutyczne pozwalają na wyrównanie opóźnień rozwoju mowy i wypracowanie właściwego poziomu sprawności językowej. Korzystne rezultaty można uzyskać przy zastosowaniu dodatkowego elementu, jakim są pomoce logopedyczne. Wysokiej jakości produkty mogą Państwo nabyć za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Diverti. Oferujemy różnorodny asortymenty, który doskonale sprawdzi się przy pracy z dziećmi dotkniętymi różnego rodzaju zaburzeniami.

Aktywne filtry

mTalent - Koncentracja i pamięć

Zabawka logopedyczna – gra na boisku

5 590,00 zł

Zestaw logopedia

mTalent - Czytanie sylabami II

Eduterapeutica Logopedia wersja rozszerzona bez drukarki

400,00 zł

Zestaw logopedyczny

Ostatnie sztuki w magazynie

Gryzak logopedyczny buźka - bardzo miękki

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Gryzak logopedyczny buźka - twardy

Gryzak logopedyczny naszyjnik - miękki

Gryzak logopedyczny naszyjnik - twardy 

Gryzak logopedyczny z wypustkami - średni

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Materiały logopedyczne dla dzieci

U wielu dzieci mogą wystąpić problemy z nabywaniem mowy. Należy wobec nich podejmować oddziaływania logopedyczne, które winne być połączone z elementami terapii pedagogicznej. Praca z dziećmi ma na celu między innymi wyeliminowanie problemów z czytaniem i pisaniem, które mogą pojawić się u dzieci, zaczynających mówić później od swoich rówieśników. Zabawki logopedyczne stanowią doskonałe rozwiązanie do wykonywania ćwiczeń, będących jednocześnie formą zabawy. Pomoce logopedyczne, oferowane przez sklep Diverti, to niezwykle szeroki asortyment różnego typu gier logopedycznych, gryzaków, kart oraz programów multimedialnych. Wszystkie produkty pozwalają na prowadzenie niezwykle interesującej formy terapii, która może przynieść doskonałe rezultaty.

Ciekawe pomoce logopedyczne ze sklepu Diverti

Diverti oferuje bardzo zróżnicowany asortyment, który wspiera rozwój mowy u dziecka. Nauka przez zabawę możliwa jest dzięki wykorzystaniu zabawek logopedycznych dla dzieci, takich jak chociażby flipper magnetyczny. To wyjątkowa zabawa dla malucha, a jednocześnie znakomity trening motoryki ust oraz usprawnienie układu oddechowego. Nasze logopedyczne zabawki edukacyjne to również tunel logopedyczny - dmuchanka, który pozwala na kontrolowanie oddechu, stanowiąc jednocześnie interesującą grę zręcznościową.

Ćwiczenia budzące zainteresowanie

Interesujące ćwiczenia logopedyczne dla 3-latka, to chociażby wykorzystanie znajdującej się w naszym sklepie dmuchajki logopedycznej. To świetna zabawa, która jednocześnie uczy kontrolowania własnego oddechu. Dla starszych natomiast sprawdzą się programy multimedialne, które wspierają naukę poprawnej wymowy, za pomocą multimedialnych ćwiczeń.

Zabawki logopedyczne wspomagające terapię

W szerokiej ofercie sklepu internetowego Diverti znajdą Państwo pomoce logopedyczne dla dzieci, które zachęcą najmłodszych do ćwiczenia poprawnej wymowy oraz artykulacji. Świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku osób, u których stwierdzone zostały różnego rodzaju zaburzenia, jak również podczas naturalnego uczenia się poprawnej wymowy. Pomoce logopedyczne w sklepie internetowym Diverti, stanowią produkty wysokiej jakości, które wykazują dużą rolę w przypadku stosowanej terapii.

Ciekawe pomoce logopedyczne są w stanie zachęcić dzieci do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, a co za tym idzie, znacząco zwiększyć szansę powodzenia terapii i dać możliwość uzyskania jak najlepszych wyników. Materiały logopedyczne dla dzieci to niezbędny element, który musi zostać wykorzystany w przypadku pracy z maluchami.