Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 1 590,00 zł

Pomoce logopedyczne

Terapia logopedyczna swoim zasięgiem obejmuje całość czynności, które ukierunkowane są na usunięcie wszelkich zakłóceń w procesie komunikowania. Mogą być to przede wszystkim różnego typu wady wymowy, jak również przywracanie mowy, gdy doszło do jej utraty. Odpowiednie zajęcia terapeutyczne pozwalają na wyrównanie opóźnień rozwoju mowy i wypracowanie właściwego poziomu sprawności językowej. Korzystne rezultaty można uzyskać przy zastosowaniu dodatkowego elementu, jakim są pomoce logopedyczne. Wysokiej jakości produkty mogą Państwo nabyć za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Diverti. Oferujemy różnorodny asortymenty, który doskonale sprawdzi się przy pracy z dziećmi dotkniętymi różnego rodzaju zaburzeniami.

Aktywne filtry

Wyraźne R - trening poprawnej wymowy - płyta CD

Seplenienie - trening poprawnej wymowy - płyta CD

Jąkanie - trening płynnej mowy - płyta CD

Dźwięczność - trening poprawnej wymowy - płyta CD

Logopedia - karty pracy

Część 9 - wyrazy 2x2

Część 10 - wyrazy 2x2

Część 7 - wyrazy 2x2

Część 8 - wyrazy 2x2

Część 5 - wyrazy 2x3

Część 6 - wyrazy 3x2

Część 3 - wyrazy 2x3

Część 4 - wyrazy 3x2

Część 1 - wyrazy 2x3

Część 2 - wyrazy 2x2

110,00 zł

W skład pakietu wchodzi 5 gier (10 części).

29,90 zł

72 kartoniki (36 par) z obrazkami zawierające w swej nazwie słowo z głoskami: sz, ż, cz, dż.

Materiały logopedyczne dla dzieci

U wielu dzieci mogą wystąpić problemy z nabywaniem mowy. Należy wobec nich podejmować oddziaływania logopedyczne, które winne być połączone z elementami terapii pedagogicznej. Praca z dziećmi ma na celu między innymi wyeliminowanie problemów z czytaniem i pisaniem, które mogą pojawić się u dzieci, zaczynających mówić później od swoich rówieśników. Zabawki logopedyczne stanowią doskonałe rozwiązanie do wykonywania ćwiczeń, będących jednocześnie formą zabawy. Pomoce logopedyczne, oferowane przez sklep Diverti, to niezwykle szeroki asortyment różnego typu gier logopedycznych, gryzaków, kart oraz programów multimedialnych. Wszystkie produkty pozwalają na prowadzenie niezwykle interesującej formy terapii, która może przynieść doskonałe rezultaty.

Ciekawe pomoce logopedyczne ze sklepu Diverti

Diverti oferuje bardzo zróżnicowany asortyment, który wspiera rozwój mowy u dziecka. Nauka przez zabawę możliwa jest dzięki wykorzystaniu zabawek logopedycznych dla dzieci, takich jak chociażby flipper magnetyczny. To wyjątkowa zabawa dla malucha, a jednocześnie znakomity trening motoryki ust oraz usprawnienie układu oddechowego. Nasze logopedyczne zabawki edukacyjne to również tunel logopedyczny - dmuchanka, który pozwala na kontrolowanie oddechu, stanowiąc jednocześnie interesującą grę zręcznościową. Interesujące ćwiczenia logopedyczne dla 3-latka, to chociażby wykorzystanie znajdującej się w naszym sklepie dmuchajki logopedycznej. To świetna zabawa, która jednocześnie uczy kontrolowania własnego oddechu. Dla starszych natomiast sprawdzą się programy multimedialne, które wspierają naukę poprawnej wymowy, za pomocą multimedialnych ćwiczeń.

Zabawki logopedyczne wspomagające terapię

W szerokiej ofercie sklepu internetowego Diverti znajdą Państwo pomoce logopedyczne dla dzieci, które zachęcą najmłodszych do ćwiczenia poprawnej wymowy oraz artykulacji. Świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku osób, u których stwierdzone zostały różnego rodzaju zaburzenia, jak również podczas naturalnego uczenia się poprawnej wymowy. Pomoce logopedyczne w sklepie internetowym Diverti, stanowią produkty wysokiej jakości, które wykazują dużą rolę w przypadku stosowanej terapii. Ciekawe pomoce logopedyczne są w stanie zachęcić dzieci do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, a co za tym idzie, znacząco zwiększyć szansę powodzenia terapii i dać możliwość uzyskania jak najlepszych wyników. Materiały logopedyczne dla dzieci to niezbędny element, który musi zostać wykorzystany w przypadku pracy z maluchami.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć