Gry logopedyczne

Na rozwój wady wymowy ma wpływ bardzo wiele czynników. Niemniej bardzo łatwo można zaradzić temu problemowi korzystając zarówno z pomocy wykwalifikowanego logopedy, jak i wybierając gry logopedyczne. Proces korekcji wady wymowy bywa żmudny, jednak bardzo łatwo można go urozmaicić i jednocześnie zachęcić dziecko do współpracy! Warto podkreślić, że ćwiczenia logopedyczne dla 3-latka, 4-latka i innych grup wiekowych należy utrwalać w domowym zaciszu. Uatrakcyjnieniem takich zajęć są wspomniane planszowe gry logopedyczne i wiele innych pomocy edukacyjnych, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym Tesora. Posiadamy bogatą ofertę produktów skierowanych do różnych grup wiekowych, jakie sprawdzą się w żłobku i przedszkolu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

Aktywne filtry

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Zabawka logopedyczna – gra na boisku

Część 9 - wyrazy 2x2

Część 10 - wyrazy 2x2

Część 7 - wyrazy 2x2

Część 8 - wyrazy 2x2

Część 5 - wyrazy 2x3

Część 6 - wyrazy 3x2

35,00 zł

72 kartoniki (36 par) z obrazkami zawierające w swej nazwie słowo z głoskami: sz, ż, cz, dż.

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
35,00 zł

72 kartoniki (36 par) z obrazkami zawierające w swej nazwie słowo z głoską r.

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
35,00 zł

72 kartoniki (36 par) z obrazkami, których atrybuty zawierają w swej nazwie słowo z głoskami: k, g, h.

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
35,00 zł

72 kartoniki (36 par) z obrazkami, których atrybuty zawierają w swej nazwie słowo z głoską l.

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Logopedyczne zagadki z głoskami: k, g, h. Zestaw 48 zagadek stosowany w terapii logopedycznej.

Zestaw 48 zagadek stosowany w terapii logopedycznej.

Logopedyczne zagadki z głoską l. Zestaw 48 zagadek jest również fundamentem do tworzenia własnych zagadek.

Gry i zabawy logopedyczne dla dzieci

Proponowane planszowe gry logopedyczne to sprawdzone rozwiązanie na monotonię, jaka może pojawić się w czasie korekcji wady wymowy. Dodatkowo nie każda forma ćwiczenia przypada dziecku do gustu, dlatego czasem niezbędne są także logopedyczne gry edukacyjne. To bardzo ciekawe propozycje dla najbardziej wymagających odbiorców, jakimi są dzieci. Pragniemy Państwu zaproponować między innymi: zestawy nazwij i wrzuć! marki Tutula, turbinkę logopedyczną, dmuchane lotto, flipper logopedyczny magnetyczny czy tunel logopedyczny - dmuchanka. Należy podkreślić, że oferowane gry i zabawy logopedyczne dla dzieci pomagają stymulować dziecko na wielu poziomach. Wśród tych aspektów należy wymienić między innymi rozwój mięśni oddechowych, rozwój mięśni twarzy (zwłaszcza okolice ust), ćwiczenia oddechowe czy rozwój intelektualny. Jesteśmy przekonani, że docenicie Państwo nasz zróżnicowany asortyment dostępny od ręki w konkurencyjnej cenie.

Zalety gier logopedycznych

Gra logopedyczna skierowana jest nie tylko do dziecka, które ma trudności z wymową, ale i do jego najbliższego otoczenia. Wspólna zabawa pozwala się zrelaksować, poczuć odrobinę rywalizacji i jednocześnie stymulować poprawę wymowy. Proponowane gry i zabawy logopedyczne dodatkowo wspomagają czytanie ze zrozumieniem oraz uczą przestrzegania zasad. Wielu rodziców podkreśla, że to najlepsza forma dla ich dzieci. Wybierając logopedyczne gry planszowe maluch nie czuje skrępowania, przymusu oraz zdecydowanie bardziej się angażuje. Jesteśmy przekonani, że to bardzo atrakcyjne rozwiązanie - nauka poprzez zabawę. Sklep Tesora to również oferta zawierająca gry logopedyczne, które wyróżnia dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość w niskiej cenie. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem, gdzie dostępne są produkty logopedyczne i znacznie więcej.