Karty pracy

Wspieranie wymowy, jak i jej doskonalenie nie musi być nudne. Staramy się to Państwu udowodnić, oferując szereg ciekawych produktów w naszym sklepie internetowym Diverti. To bardzo zróżnicowane pomoce oraz zabawki pod wieloma względami, takimi jak: kolorystyka, tekstura, forma oraz rodzaj ćwiczeń, jakie można wykonać. Naszym zdaniem bardzo atrakcyjną formą dla dziecka i osoby dorosłej, która wspiera malucha w czasie ćwiczeń, są karty pracy. To specjalnie przygotowane karty, które można wielokrotnie kopiować i wypełniać. Dzięki temu ćwiczenia logopedyczne i karty pracy nigdy się Wam nie znudzą! Już dziś zapoznaj się z tą formą pomocy logopedycznej, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym Diverti.

Aktywne filtry

Logopedia - karty pracy

Karty pracy a ćwiczenia logopedyczne

Logopedyczne karty pracy dla przedszkolaków to praktyczna forma ćwiczeń w grupie, która przypadnie do gustu każdemu dziecku. W tym przypadku terapia mowy łączy ze sobą jednocześnie ćwiczenia motoryki małej, czyli rysowanie, pisanie, zakreślanie czy kreślenie. To także możliwość wycinania, układania czy dopasowywania elementów do siebie. Logopedia z wykorzystaniem karty pracy to możliwość wykonywania szeregu ćwiczeń. Wpływają one na poprawę mowy bezdźwięcznej, wymowę głosek (r, k i g), szereg szumiący, syczący, różnicowanie tych szeregów. Przekonaj się, jak wiele ćwiczeń możesz wykonać wybierając karty pracy do wykorzystania w przedszkolu z asortymentu przygotowanego przez nasz sklep internetowy Diverti.

Karty pracy - sprawdzone przez logopedów

Karty pracy to sprawdzona forma wykorzystywana przez logopedów w czasie terapii wymowy. Produkt ten charakteryzuje się bogatą formą ćwiczeń, które umożliwiają pracę na wiele różnych sposobów. Jesteśmy przekonani, że ten produkt zaciekawi nawet bardzo wymagające i zniechęcone dziecko do ćwiczenia poprawnej wymowy. W czasie zabawy z kartami pracy maluchy skupiają swoją uwagę na pracach manualnych, dzięki czemu trening mowy przychodzi im znacznie łatwiej. Przede wszystkim bezstresowo! To spora zaleta tego produktu, dlatego bardzo chętnie jest polecany przez szerokie grono pedagogów przedszkolnych. My również polecamy Państwu ten sprawdzony produkt, jakim są karty pracy. Najważniejszą cechą charakterystyką tych kart jest ich uniwersalność, która polega na wielokrotnym wykorzystaniu oraz możliwości skopiowania. Już dziś zapoznaj się z najatrakcyjniejszą propozycją pomocy logopedycznych, jaką znajdziesz w naszym sklepie internetowym Diverti.