Programy multimedialne

Nauka poprawnego mówienia nie musi być nudna i monotonna dla dziecka. Oczywistym jest, że proces doskonalenia właściwych wzorców zajmie sporo czasu. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa w ofercie naszego sklepu internetowego Diverti szereg atrakcyjnych propozycji. To nie tylko edukacyjne gry planszowe, gry logopedyczne, ale i program logopedyczny dla dziecka. Jesteśmy przekonani, że udostępniane w naszej ofercie ćwiczenia multimedialne spełnią Państwa oczekiwania oraz przypadną do gustu Waszym pociechom. Już dziś popraw wymowę swojego dziecka wykorzystując do tego celu gry i zabawy, jakie zapewnia logopedyczny program komputerowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem na stronie naszego sklepu internetowego Diverti.

Aktywne filtry

mTalent - Koncentracja i pamięć

mTalent - Czytanie sylabami II

Eduterapeutica Logopedia wersja rozszerzona bez drukarki

Eduterapeutica Logopedia wersja rozszerzona

Eduterapeutica Logopedia wersja podstawowa

Seria programów multimedialnych dla dzieci z wadami wymowy i innymi zaburzeniami sprawności językowej

Seria programów multimedialnych dla dzieci z wadami wymowy i innymi zaburzeniami sprawności językowej.

Specjalistyczny produkt przeznaczony do diagnozy, profilaktyki i terapii dysgrafii oraz nauki pisania i rozwijania motoryki małej

Multimedialna pomoc i uatrakcyjnienie w nauce czytania, które doskonale wspiera proces zarówno skutecznej nauki czytania, jak i postępowania terapeutycznego w tym obszarze

Wyraźne R - trening poprawnej wymowy - płyta CD

Seplenienie - trening poprawnej wymowy - płyta CD

Jąkanie - trening płynnej mowy - płyta CD

Zalety ćwiczeń logopedycznych dla dzieci

Dzieci chętnie doskonalą swoje umiejętności na wiele sposobów. Dlatego też w czasie nauki prawidłowego wypowiadania wyrazów i liter niezbędne będzie wykorzystanie alternatywnych metod ćwiczeń. Warto wspomnieć, że poza tradycyjną formą ćwiczeń rynek oferuje wiele ciekawych i edukacyjnych pomocy, takich jak: gry planszowe, gryzaki logopedyczne oraz programy logopedyczne dla dzieci. Programy logopedyczne to jedna z najnowocześniejszych form doskonalenia wymowy, jaką znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym Diverti. Zapewniają one maluchom wiele rodzajów ćwiczeń logopedycznych, które w formie zabawy oraz gier wspierają korekcję logopedyczną. Jesteśmy pewni, że propozycja programu komputerowego przypadnie do gustu każdemu dziecku oraz jego rodzicom. To niewątpliwie sprawdzone urozmaicenie codziennych ćwiczeń, jakie zaleca logopeda w gabinecie.

Nowoczesne rozwiązanie - komputerowy program logopedyczny

Programy logopedyczne to nowość w naszym sklepie internetowym Diverti, która zyskała bardzo szybko uznanie wśród naszych Klientów. Wpływ na to miała niewątpliwie szeroka oferta, jaką dysponuje Diverti. To także zaleta samego programu, gdyż zapewnia on dziecku szereg ćwiczeń multimedialnych. Ćwiczenia te w formie gry, jak i zabawy pozwalają dziecku w znaczący sposób poprawić wymowę. Program do diagnozy i terapii logopedycznej to na pewno atrakcyjna propozycja, która zapewni spore urozmaicenie w czasie terapii logopedycznej. W ofercie naszego sklepu internetowego Diverti znajdziecie Państwo między innymi program - seplenienie, wyraźne R, jąkanie czy dźwięczność. To doskonały trening wymowy dla Twojego malucha. Już dziś zapoznaj się z pełną propozycją, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci doradzimy. Poznaj szczegóły programów logopedycznych.