Gryzaki logopedyczne

Każde dziecko w czasie swojego rozwoju ma etap gryzienia. Sprawia to, że wielu rodziców poszukuje alternatywy dla takich produktów, jak kredki czy długopisy. Zdarza się, że dzieci preferują również własne palce. W tym momencie warto zaproponować im gryzak logopedyczny, który daje możliwość skupienia i powoduje, że dziecko nie sięga po inne rzeczy do gryzienia. Proponowane gryzaki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych dla Twojej pociechy. Dodatkowo posiadają szereg właściwości oraz są wyprodukowane w formie atrakcyjnych figur, dostępnych w wielu kolorach. Przekonaj się, że to rozwiązanie sprawdzi się u Ciebie w domu. Sprawdź już dziś szeroki asortyment naszego sklepu internetowego Diverti.

Aktywne filtry

400,00 zł

Zestaw logopedyczny

Ostatnie sztuki w magazynie

Gryzak logopedyczny buźka - bardzo miękki

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Gryzak logopedyczny buźka - twardy

Gryzak logopedyczny naszyjnik - miękki

Gryzak logopedyczny naszyjnik - twardy 

Gryzak logopedyczny z wypustkami - średni

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Gryzak logopedyczny z wypustkami - twardy

Gryzak logopedyczny - dodatkowe bodźce sensoryczne

Gryzak logopedyczny Y

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Zalety gryzaków logopedycznych

W okresie dziecięcym pojawia się potrzeba zwiększonego gryzienia. Dlatego warto nie bagatelizować problemu i zapewnić komfort maluchowi. Taki gryzak logopedyczny pozwala rozładować pojawiające się emocje, zwiększyć poziom skupienia oraz koncentracji. Z myślą o tych potrzebach przygotowaliśmy dla Państwa szeroki asortyment obejmujący gryzaki logopedyczne na sznurku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele atrakcyjnych propozycji, które są odpowiednio przygotowane z myślą o najmłodszych. Charakteryzują się one najwyższym poziomem bezpieczeństwa, trwałością, jakością oraz interesującym wyglądem pod względem kształtu, oraz koloru. Należy podkreślić, że zostały one wykonane z elastomeru klasy medycznej najwyższej jakości.

Gryzaki logopedyczne - sklep Diverti

Gryzaki logopedyczne dla niemowląt to niewątpliwie bardzo atrakcyjna oferta, która może zastąpić powszechnie stosowane gryzaki i smoczki w okresie wczesnodziecięcym. Przykładem takiego produktu dostępnego w naszym sklepie internetowym Diverti jest z pewnością gryzak logopedyczny dostarczający dodatkowych bodźców sensorycznych. Gryzienie produktu wyposażonego w powierzchnię sensoryczną dostarcza dziecku poczucie ulgi w jamie ustnej w czasie ząbkowania oraz dodatkowo wspomaga rozwój umiejętności żucia i gryzienia pokarmów. Należy podkreślić, że taki gryzak poprawia również stabilność żuchwy. Proponowane naszym klientom produkty różnią się kształtem, kolorem odpowiadającym twardości oraz charakterem powierzchni. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Wybierz sprawdzony sklep internetowy Diverti, w którym zrobisz kompleksowe zakupy dla swojej pociechy. Już dziś kup gryzaki logopedyczne na sznurku z oferty sklepu Diverti.