teleskopy

Teleskopy astronomiczne to przedmioty, dzięki którym każdy, nawet dziecko, będzie w stanie obserwować gwiazdy. Wiele z proponowanych przez sklep z teleskopami produktów świetnie nadaje się do przeprowadzania obserwacji nieba nie tylko w nocy, ale także w dzień. Ogromną ich zaletą jest niezwykle prosty montaż, dzięki czemu każdy będzie w stanie samodzielnie złożyć swój zestaw. Dodatkowo teleskopy dla dzieci i dla początkujących charakteryzują się wyjątkową stabilnością, oraz niewielką wagą, przez co z łatwością będzie można przemieszczać je w dowolne miejsce. Z takim sprzętem każdy miłośnik obserwacji gwiazd będzie z przyjemnością rozwijać swoją pasję.

Aktywne filtry

Teleskop Celestron Cometron FirstScope 76

Teleskop Acuter Newton 50mm (niebieski)

Teleskop Celestron Travel Scope 70 mm

Teleskop Celestron Travel Scope 50 mm

Teleskop Celestron PowerSeeker 50 AZ

Teleskop Sky-Watcher 70/900

Teleskop Sky-Watcher 60/700

Teleskop Sky-Watcher 80/400

Teleskop Sky-Watcher 70/700

Teleskop Sky-Watcher 70/500

Teleskop Sky-Watcher 130/900

Teleskopy dla początkujących

Teleskopy Sky Watcher to idealne produkty dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z obserwowaniem gwiazd. Dzięki nim można z łatwością zobaczyć takie zjawiska, jak fazy Wenus, pierścienie Saturna, czy też kratery znajdujące się na Księżycu. Co więcej, wprawne oko zobaczy też plamy na Słońcu, jeżeli na teleskop zostanie nałożony specjalny filtr. Teleskopy dla początkujących Sky Watcher doskonale sprawdzą się też u tych, którzy obserwują gwiazdy zmienne, w tym Drogę Mleczną. Warto wspomnieć, że te konkretne teleskopy są niesamowicie lekkie, dzięki czemu przenoszenie ich w różne miejsca nie będzie problemem. W asortymencie znaleźć można kilka różnych modeli, dzięki czemu z pewnością każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Warto zatem przejrzeć całą ofertę i postawić na sprzęt, który pozwoli Ci pogłębiać swoją pasję astronomiczną.

Teleskopy dla dzieci

Jeżeli chcesz obudzić w swoim dziecku pasję do astronomii lub już teraz widzisz w nim zainteresowanie gwiazdami, to zdecydowanie powinieneś sprawić mu dobrej jakości sprzęt za atrakcyjną cenę. Teleskopy Celestron to świetne rozwiązanie dla osób początkujących oraz dzieci, ponieważ są dobrze wyposażone, odznaczają się niewielką wagą oraz są poręczne, można je zatem wszędzie ze sobą zabrać. Dzięki takim cechom Twoje dziecko z pewnością będzie dobrze bawić się, obserwując gwiazdy z każdego miejsca. Te teleskopy można nawet wziąć ze sobą na urlop i tam wspólnie podziwiać niebo. Jeżeli chcesz, aby Twoja pociecha dowiedziała się wielu ciekawych rzeczy na temat nieba, gwiazd i planet z własnych obserwacji, a nie tylko z książek, to zakup tego sprzętu będzie świetnym wyborem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć