lornetki, kompasy

Każdy ma swoje pasje i warto je rozwijać! Interesujesz się astronomią, lubisz obserwować ptaki lub inne zwierzęta? Widzisz, że Twoje dziecko także łapie bakcyla? Koniecznie zdecyduj się na zakup lornetki Delta. To wspaniałe narzędzia do oglądania gwiazdozbiorów i nocnego nieba. Dzieciom przyda się również profesjonalny kompas. Takie narzędzia doskonale sprawdzają się jako pomoce służące w rozbudzaniu dziecięcej ciekawości świata. Lornetki mogą również posłużyć do doskonałej zabawy podczas rodzinnej wycieczki, na której dzieci mogą oglądać lepiej ptaki, roślinność oraz ukształtowanie terenu. Dzięki temu bliżej poznają otaczający je świat, Ty z kolei masz pewność, że taki prezent dla dziecka będzie służył mu w dobrych, rozwojowych celach.

Aktywne filtry

Lornetka Delta Optical Voyager S 10x25 - żółta

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Lornetka Delta Optical Voyager S 10x25 - czerwona

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Lornetka Delta Optical Voyager S 10x25 - czarna

Lornetka Celestron UpClose G2 20x50

Lornetka Delta Optical Voyager II 12x50

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Lornetka Delta Optical Voyager II 20x50

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Lornetka Delta Optical StarLight 15x70

Kompas namiarowy National Geographic

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Lornetka Celestron UpClose G2 10x25

Lornetka Delta Optical Discovery 10-22x50 (zoom)

Lornetka Delta Optical Voyager II 10x50 W A

Lornetka Delta Optical Entry 10x50

Lornetka - jak wybrać odpowiednią?

Pierwszym, kluczowym obszarem przy poszukiwaniu dobrej lornetki jest odpowiedni dobór rozmiaru obiektywu. Często na opakowaniu widnieją liczby - wskazują one moc powiększającą związaną z soczewką. Im większa moc powiększająca, jaką posiada soczewka lornetki, tym więcej Twoje dziecko będzie w stanie dostrzec.

Następnym czynnikiem jest rozmiar samej lornetki. Jeśli decydujesz się na model dla dzieci, pamiętaj, że powinien być lekki oraz o niezbyt dużych wymiarach, aby dzieci mogły swobodnie się nim posługiwać. Jeśli okaże się, że lornetka, którą kupujesz, jest nieco cięższa lub większa, należy zastanowić się nad zakupem paska na szyję do lornetki Delta. Z pewnością ułatwi to jej przenoszenie i zabezpieczy przed ewentualnym upadkiem.

Profesjonalny kompas od naszej firmy

Profesjonalny kompas jest narzędziem służącym do określania kierunku. Prosty kompas to igła magnetyczna zamontowana na krótkim trzpieniu. Igła, która może swobodnie się obracać, zawsze wskazuje północ. Sworzeń jest przymocowany do karty kompasu, która zaś oznaczona jest kierunkami. Korzystanie z kompasu nie jest trudne, ale bardzo ważne. Rozwija umiejętność orientacji w terenie, zatem możesz w późniejszym czasie wysłać swoje pociechy na biwak czy obóz bez obaw, że nie będą potrafiły odnaleźć się na przykład w lesie. Może przynieść Twojemu dziecku wiele radości i satysfakcji, a przede wszystkim nauki. Sprawdź naszą ofertę kompasów - są lekkie, poręczne, wykonane z odpornych na różne uszkodzenia materiałów. Z pewnością znajdziesz narzędzie, którego potrzebujesz, tym bardziej że proponujemy naprawdę korzystne ceny.