Układ słoneczny - model ruchomy

Model układu słonecznego to rodzaj przedmiotów przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Za ich pomocą przedstawione są ruchy planet względem Słońca. Dzięki nim każdy zrozumie to, jak działają pory roku, czy też fazy księżyca. Taki ruchomy Układ Słoneczny jest w stanie także pokazać, na czym polegają znaki zodiaku oraz jak wygląda koniunkcja planet. Dodatkową zaletą takich modeli jest bez wątpienia to, że po prostu przyciągają wzrok, są atrakcyjne wizualnie, co zdecydowanie przyśpiesza proces uczenia się wszystkich wymienionych rzeczy. Warto zatem zastanowić się nad ich zakupem dla swojego dziecka. Z pewnością będzie mogło dzięki temu zaspokoić swoją ciekawość oraz poszerzać horyzonty.

Odkrywaj świat tajemniczych 8 planet! Ruchomy model pomoże dzieciom wyobrazić sobie, jak wygląda świat.

Aktywne filtry

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Dmuchany układ słoneczny

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Tellurium - model Układu Słonecznego 

Idealny model dla dzieci pobudzi ich wyobraźnię

Tellurium Układ Słoneczny to ruchomy model idealny dla dzieci głównie ze względu na to, że jest bardzo czytelny. Dzięki niemu można pokazać dziecku, w jaki sposób zmieniają się pory roku, dlaczego rok ma dwanaście miesięcy oraz w jaki sposób zmieniają się fazy księżyca. Cały model jest niezwykle kolorowy, więc maluch z pewnością będzie zainteresowany.

Co to jest Tellurium?

Ten model Układu Słonecznego dla dzieci jest mechaniczny, co oznacza, że można go wprawić w ruch za pomocą specjalnej korbki. W zestawie znaleźć można tellurium, podstawę ze śrubą, baterie, instrukcję użytkowania oraz kartę gwarancyjną. Z pewnością dla każdego dziecka będzie to idealna i przede wszystkim praktyczna pomoc naukowa, zwłaszcza że w modelu Słońca jest umieszczona niewielka lampka, dzięki czemu całość naprawdę pobudza wyobraźnię i pozwala zapamiętać 8 planet w Układzie Słonecznym.

Dlaczego warto zainwestować w model układu słonecznego? To nauka i zabawa w jednym!

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że Układ Słoneczny ma zarówno modele przestrzenne, jak i modele ruchome. Istnieje także model geocentryczny Układu Słonecznego. Każdy z nich działa nieco inaczej, a nawet pokazuje planety i gwiazdy. Aby jednak dziecka zbytnio nie przeciążać, na początku warto zainwestować w jeden, kolorowy i który będzie wyjaśniał sprawy związane z Ziemią, Słońcem i Księżycem.

Tellurium to idealny wybór - pozwoli rozwijać się Twojemu dziecku oraz zdobywać podstawową wiedzę w przyjazny, kreatywny sposób. Taki model układu słonecznego można kupić u nas online w bardzo atrakcyjnej cenie. Prowadzimy sklep z różnymi pomocami dydaktycznymi nie tylko dla dzieci, warto zatem zapoznać się z naszym szerokim asortymentem. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością doradzimy!

8 planet to nieskończone godziny odkrywania nieznanego - układ słoneczny - ruchomy model

Ruchomy model układu słonecznego to świetny pomysł na prezent dla dziecka, ponieważ nie tylko uczy podstawowej wiedzy geograficznej, ale również pomaga zobrazować go sobie w przestrzeni. Oczywiście, większa ilość elementów w zestawie jest kierowana do starszych dzieci. Być może dziecko będzie się kiedyś interesowało astrologią? Odpowiedni model Układu Słonecznego może się okazać w kluczowy w stopniowym rozwoju każdego malucha lub starszego dziecka.

Użycie podobnych technologii do wykonania układu słonecznego zapewnia:

  • zdobywanie nowej wiedzy,
  • możliwość nauki i zabawy w jednym,
  • większe zrozumienie przestrzeni przez najmłodszych uczniów,
  • ciekawie przeprowadzoną lekcję,
  • jakościowe spędzanie czasu z dzieckiem.

Ruchomy model układu słonecznego jest tym, czego Twoje dziecko potrzebuje do nauki świata.

Sprawdź nas asortyment już dziś!