Mikroskopy do sali biologicznej

Sala biologiczna to miejsce, które powinno interesować każdego ucznia, ale żeby tak było, musi dysponować odpowiednim i specjalistycznym wyposażeniem. W naszym sklepie internetowym diverti.pl znajdziesz pomoce dydaktyczne i profesjonalny sprzęt na lekcje biologii. Gwarantujemy bezpieczny użytek na potrzeby szkolne przez długi czas! Mikroskopy to świetna pomoc podczas nauki biologii. Dzięki takim pomocom naukowym nauka staje się przyjemniejsza i bardziej zrozumiała. Możliwość doświadczenia wielu procesów na własne oczy sprawia, że zostają one w pamięci na długo.

Aktywne filtry

Olejek immersyjny 10ml

Mikroskop Delta Optical Biolight 500 z kamerą

Mikroskop stereoskopowy Delta Optical Discovery 50

Ostatnie sztuki w magazynie

Mikroskop Delta Optical Biolight 500

Mikroskop Delta Optical Genetic Pro Trino

Mikroskop Delta Optical BioStage II

Mikroskop cyfrowy Delta Optical Smart 5MP PRO

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Mikroskop Delta Optical BioLight 300

Mikroskop Delta Optical BioLight 300 z kamerą Delta Optical DLT-Cam Basic 2 MP

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Oferta sklepu Diverti - zastosowanie mikroskopów

Mikroskopy biologiczne są bardzo proste w obsłudze, które można wykorzystać do nauczania, pracy laboratoryjnej i nauki. Mają możliwość powiększania próbek od 40x do 1000x. Często posiadają budowę modułową, dając użytkownikowi możliwość dowolnej konfiguracji i rozbudowę w miarę potrzeb. Niejednokrotnie wyposażone są w optykę achromatyczną, planachromatyczną, lub najwyższej klasy apochromatyczną.

- mikroskopy dolnostolikowe,

- światło przechodzące,

- rozmaite techniki obserwacji,

- budowa modułowa.

Rodzaje mikroskopów 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz sprzęty w różnych przedziałach cenowych. Który więc wybrać? Czy ten najdroższy będzie najlepszy? Czy najtańszy sprawdzi się w moim przypadku? Zadajesz sobie takie pytania? By pomóc Ci przy wyborze, poniżej krótka charakterystyka wybranych sprzętów— od tego najtańszego do najdroższego z naszej oferty.

- BIOLIGHT 100 to najprostszy mikroskop biologiczny, który doskonale sprawdzi się w sali biologicznej. Nadaje się dla początkowych osób i jest wystarczający do obserwacji komórek i tkanek roślin, mikroorganizmów i gotowych preparatów. Posiada trzy obiektywy oraz pokrętła makro i mikro, a do zestawu dołączamy jeszcze zestaw preparacyjny do badań,

- DELTA OPTICAL BIOLIGHT 300 Z KAMERĄ należy do solidnych statywów. Posiadają stolik przedmiotowy, wbudowane kamery o rozdzielczości 2 milionów pikseli, które umożliwiają zapisywanie obrazów o wysokiej jakości, a także wyświetlanie obrazu na ekranie monitora komputera — na przykład, żeby omówić dany przypadek. Zdjęcia można wykonać szybko, poprzez zamontowany przycisk do zrobienia zdjęcia, który znajduje się na mikroskopie. Może służyć w szkołach, ale i uczelniach wyższych.

- DELTA OPTICAL BIOSTAGE II to mikroskop wyposażony w aż 5 obiektywów, a do tego oświetlacz LED. Do głównych zalet można zaliczyć, to, że każdy preparat jest automatycznie chroniony przed przegrzaniem. Ogromnym ułatwieniem jest także wbudowane zasilanie (nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej). Akumulator jest wbudowany w podstawę mikroskopu, co umożliwia łatwe przenoszenie i korzystanie z mikroskopu w każdych warunkach. Sprawdzi się też w obserwacji w świetle przechodzącym przy powiększeniach 40-1000x. Dodatkowym wyposażeniem jest olejek immersyjny, który powoduje zwiększenie zdolności rozdzielczej mikroskopu,

- DELTA OPTICAL GENETIC PRO TRINO najdroższy mikroskop w naszej ofercie. Co go wyróżnia? Posiada najlepsze achromatyczne obiektywy, a jego zakres powiększeń wynosi 40-1000x. Pod nim możesz obserwować nawet najmniejsze organizmy — pozwala na to oświetlenie LED oraz szerokopolowe okulary. Umożliwia też badania w świetle przechodzącym i odbitym. Do wyposażenia dołączamy: wspomniane obiektywy i okulary, filtr zielony, pokrowiec oraz olejek immersyjny.

Jak widzisz, oferujemy sprzęt, który jest wyposażony w najbardziej nowoczesne funkcje — wybierz ten, który spełnia Twoje wymagania! Zapraszamy do kontaktu, w razie wątpliwości służymy pomocą. 

Co badać pod mikroskopem?

Obserwowanie organizmów przez powiększenie jest szalenie interesujące. W warunkach szkolnych zazwyczaj bada się gotowe preparaty - uczniowie dostają po prostu zestawy preparatów, które są już przygotowane pod obserwacje mikroskopowe. Bywa i tak, że dzieci mogą obserwować też inne ciekawe obiekty, jak: włosy, kropelki wody, liście czy pleśń.

Sklep Diverti.pl

Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym — szybko i wygodnie. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz zadowolenie z najlepszej jakości sprzętów. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru mikroskopu — skontaktuj się z nami, służymy pomocą!