Plansze dydaktyczne do sali biologicznej

Pomoce dydaktyczne w formie plansz nie tylko uatrakcyjnią wygląd sali biologicznej, ale również zmotywują dziecko do nauki i zapamiętywania konkretnych zagadnień ze świata przyrody. Pracownia biologiczna powinna mieć na podstawowym wyposażeniu różne tablice dydaktyczne, które pomogą uczniowi zapamiętać i skojarzyć części ciała, określone zjawiska czy inne elementy świata ożywionego. Zapraszamy do sklepu Diverti - zaopatrz pracownię biologiczną w potrzebne materiały do lekcji. W takiej sali uczniowie nabiorą większej chęci do nauki przedmiotów przyrodniczych!

Aktywne filtry

38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł
38,00 zł

Zęby i jama ustna

38,00 zł

Układ limfatyczny

Układ rozrodczy: żeński i męski

38,00 zł

Zapłodnienie

Ciąża i rozwój płodu

38,00 zł

Mózg człowieka

38,00 zł

Układ moczowy

38,00 zł

Układ nerwowy

Mięśnie człowieka

Przyroda - zestaw plansz w wersji drukowanej + płyta CD

38,00 zł

Budowa serca - plansza dydaktyczna

38,00 zł

Zmysły człowieka - plansza dydaktyczna

Plansze edukacyjne - sposób na skuteczną naukę

Zbiór plansz dydaktycznych w naszym sklepie to dokładnie przemyślany wybór. Pomoce naukowe z biologii zainteresują młodego człowieka i wzbudzą w nim ciekawość i chęć do nauki i obserwacji. Takie materiały dydaktyczne doskonale sprawdzą się w pracowni biologicznej, ale także w domu - prywatnym pokoju ucznia. Obserwując codziennie plakat na swojej ścianie, szybciej przyswoi trudniejsze informacje, które muszą ułożyć się w głowie. Plakaty dydaktyczne można również powiesić na szkolnym korytarzu - dziecko przecież może oswajać się z zagadnieniami także podczas przerw w lekcjach. Większość osób to wzrokowcy. Wizualizacja więc jest najlepszym sposobem na skuteczną naukę i poznanie nowych mechanizmów i funkcjonowania różnych układów organizmu człowieka. Nasze plansze przedstawiają piękne ilustracje i wywołują pozytywny odbiór w oczach ucznia. Ułatw swoim uczniom przyswajanie wiedzy!

Diverti.pl posiada plansze o różnej trudności. Dostosuj materiały tak, aby pasowały do aktualnego trybu nauczania. Mamy plansze edukacyjne dla uczniów już od 4 klasy szkoły podstawowej do plansz, które przydadzą się nawet w liceum. Takie plansze będą cieszyć wzrok nie tylko dzieci, ale również nauczycieli.

Oferta Diverti.pl

Jakie materiały znajdziesz na naszej stronie? Między innymi są to plansze przedstawiające:

- układ limfatyczny,

- układ rozrodczy,

- mięśnie i układ nerwowy,

- układ oddechowy,

- czaszkę człowieka i układ kostny,

- grzyby jadalne i trujące,

- budowę anatomiczną zwierząt - ssaków, ryb, płazów i innych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu Diverti.pl! Polecamy także programy multimedialne do nauki biologii oraz mikroskopy i preparaty mikroskopowe, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią lekcje! W naszej ofercie znajdują się również produkty pomocne w nauce języków, matematyki, chemii, biologii i innych przedmiotów. Mamy także wyposażenie sal, a także mnóstwo zabawek rozwojowych dla dzieci już od najmłodszych lat! Sprawdź, która kategoria produktowa najbardziej Cię zainteresuje. Służymy pomocą!