Preparaty mikroskopowe do sali biologicznej

Mikroskopy to urządzenia, które otwierają świat na ciekawe elementy świata ożywionego i nieożywionego. Preparaty biologiczne, których używa się do obserwacji sprawiają, że można poznać, z jakich komórek składa się konkretny organizm. Sklep Diverti ma w swojej ofercie produkty, które doskonale przydadzą się w pracowni biologicznej - preparaty biologiczne do obserwacji pod mikroskopem. 

Aktywne filtry

Zwyczajne niezwyczajne - zestaw 5 preparatów 

Rośliny jadalne - zestaw 5 preparatów

Skrzydła owadów - zestaw 5 preparatów 

Kwiaty - zestaw 5 preparatów 

Bezkręgowce - zestaw 5 preparatów

Bakterie - zestaw 23 preparatów

Życie w wodzie - zestaw 25 preparatów

Życie w glebie - zestaw 25 preparatów 

Mchy, porosty, wątrobowce i grzyby - zestaw 25 preparatów 

Genetyka - zestaw 25 preparatów

Preparaty zoologiczne - zestaw 30 sztuk

Preparaty tkankowe - zestaw 30 sztuk

Preparaty mikroskopowe to gotowe części tkanki organicznej, dzięki którym można obserwować otaczające nas obiekty! To świetna pomoc w nauce i urozmaicenie lekcji biologii. Obserwacja preparatów biologicznych pod mikroskopem to najlepszy sposób na angażujące zajęcia, które zainteresują każdego ucznia.

W naszym sklepie online możesz zamówić zestaw preparatów z różnej kategorii. W skład zestawu wchodzić mogą:

- rośliny,

- zwierzęta, np. owady (skrzydła owadów),

- bezkręgowce,

- bakterie,

- grzyby,

- genetyka,

- tkanki ssaków,

- substancje,

- botanika.

Preparaty mikroskopowe pakowane są w zestawy od 5 szt do nawet 100 szt. W takim zestawie znajdują się preparaty mikroskopowe gotowe od razu do użycia. To świetny sposób na obserwowanie organizmów pod mikroskopem dla początkujących odkrywców lub osób, które nie potrafią jeszcze przygotowywać preparatów mikroskopowych samodzielnie. Który zestaw preparatów biologicznych zainteresuje Ciebie lub Twoje dzieci najbardziej? Pozwól odkryć swojemu dziecku nieznany dotąd świat biologii! Preparaty mikroskopowe w różnych zestawach to najlepsze, co możesz pokazać na lekcji. Takie zajęcia dzieci zapamiętają na długo! W przyrodniczej pracowni szkolnej nie może zabraknąć preparatów biologicznych! Zadbaj o to, aby dziecko pokochało Twoje lekcje.