Pakiet gier domino - 4 gry

Pakiet gier domino - 4 gry

Pakiet gier domino - 4 gry 

89,00 zł
Brutto
Ilość:

Pakiet gier domino - 4 gry 

W skład pakietu wchodzą 4 gry czyli łącznie 8 części:

Gra domino "Znam sylaby" Cz. 3 i 4 - zestaw Tata

Gra domino "Znam sylaby" Cz. 5 i 6 - zestaw Pompon

Gra domino "Znam sylaby" Cz. 7 i 8 - zestaw Misia

Gra domino "Znam sylaby" Cz. 9 i 10 - zestaw Kaju 

Zasada gry w domino jest znana od dawna. Obecnie występuje wiele jego odmian. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu środowiska terapeutów, nauczycieli i rodziców stworzono serię domin dwusylabowych pt. “Znam sylaby”.Seria domin wspomaga rozwój funkcji poprawnej wymowy, ćwiczy spostrzegawczość wzrokową oraz doskonali analizę i syntezę słuchową wyrazów. Domino przeznaczone jest również do wspomagania początkowej nauki czytania.

Wyrazy w dominie to rzeczowniki w mianowniku liczby pojedynczej lub mnogiej.

Domina można wykorzystać w gabinetach logopedycznych, w zajęciach pozalekcyjnych, w przedszkolu czy w domu. Są doskonałym urozmaiceniem zarówno zajęć indywidualnych jak i grupowych.

Zasady gry

W grze mogą brać udział dwie, trzy lub cztery osoby. Kartoniki domina należy rozdać wszystkim graczom i ułożyć sylabami do dołu. Następnie jeden z graczy wybiera dowolny kartonik i układa na środku stołu. Kolejni gracze, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, wyciągają po jednym kartoniku. Jeżeli wybrana sylaba tworzy z ułożoną na stole wyraz gracz dokłada ją do ułożonego „węża”. Jeżeli sylaby nie pasują do żadnego końca „węża”, gracz zabiera kartonik.

W przypadku, gdy wszystkie kartoniki zostały odkryte, a gracze jeszcze je posiadają, następuje odjęcie kartoników z dowolnego końca „węża” aby dopasować pozostałe sylaby, które jeszcze znajdują się u graczy.

Wygrywa osoba, która pierwsza wyłoży na środek wszystkie posiadane obrazki.

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pakiet gier domino - 4 gry

Pakiet gier domino - 4 gry 

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć