wagi laboratoryjne

Szkolna waga laboratoryjna jest bardzo ważnym elementem pracowni, w której młodzi ludzie starają się zdobywać i pogłębiać swoją wiedzę. Niekiedy parametry wagi decydują o przeznaczeniu urządzenia. Łatwa, intuicyjna obsługa jest bezapelacyjnym atutem. Staramy się proponować urządzenia, dzięki którym użytkownicy z większym zaangażowaniem będą poszerzali swoją wiedzę, a kolejne lekcje laboratoryjne okażą się ciekawe i owocne.

Aktywne filtry

Precyzyjna waga elektroniczna z serii CJ jest przeznaczona do kontroli masy oraz liczenia sztuk małych przedmiotów, detali lub sypkich substancji.

Precyzyjna waga elektroniczna z serii JT2 przeznaczona jest do kontroli masy małych przedmiotów.

Precyzyjna waga elektroniczna z serii CJ jest przeznaczona do kontroli masy oraz liczenia sztuk małych przedmiotów, detali lub sypkich substancji.

Precyzyjna waga elektroniczna z serii JT2 przeznaczona jest do kontroli masy małych przedmiotów.

Oferujemy produkty, które zgrabnie łączą naukę oraz zabawę. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby uczniów oraz nauczycieli. Wagi laboratoryjne są jednym z niezbędnych sprzętów w niemal każdej pracowni dydaktycznej. Przeważnie są to bardzo wagi precyzyjne z dokładnością do 0,1 g, które ważą nawet najmniejsze przedmioty.

Rodzaje wag laboratoryjnych

Największą popularnością wśród nauczycieli i uczniów cieszą się wagi laboratoryjne precyzyjne, których mocną stroną jest bardzo dokładny pomiar masy przedmiotu. Mają różnorodne maksymalne obciążenia, które wahają się od 300 do nawet 5000 g. Dzięki nim kontrola masy małych przedmiotów jest wygodna i, co bardzo ważne, praktyczna. Zasilane bateriami wagi laboratoryjne cenowo oscylują w granicach od 49 do 265 złotych. Zależne jest to od ich parametrów. Są to bardzo konkurencyjne ceny oraz gwarancja satysfakcji.

Jednym z często używanych urządzeń w pracowniach dydaktycznych jest waga techniczna laboratoryjna, którą oferujemy w naszym sklepie w wersji przenośnej oraz kompaktowej. Ze względu na owe właściwości jest niezwykle wygodna w obsłudze i można ją swobodnie transportować. Zasilana jest bateriami, charakteryzuje się wysoką dokładnością pomiaru ciężaru przedmiotów, maksymalnie do 220 g. Cena wagi laboratoryjnej z podświetlanym wyświetlaczem LCD oraz z nierdzewną szalką waha się w okolicach 265 złotych. Jest to bardzo atrakcyjna cena na rynku. Z pewnością produkt zadowoli nauczycieli oraz uczniów i zapewni wysoką jakość kształcenia.

Nowoczesne wagi elektroniczne

Niezawodna jest także waga laboratoryjna elektroniczna, którą można swobodnie zasilać poprzez kabel sieciowy. Zapewnia to wysoką płynność użytkowania oraz dowolność miejsca pracy, co jest wysoce komfortowe. Wystarczy mieć jedynie dostęp do gniazdka zasilanego prądem. Jest to niezwykle wygodny model wagi, który z pewnością zaspokoi potrzeby nowoczesnej szkoły, uczniów i nauczycieli.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem, niezbędnym do wyposażenia zarówno sali lekcyjnej, jak i pokoju dziecka w domu. Część wychodzi spod naszej produkcji, a część sprowadzamy od renomowanych producentów. Dzięki temu możemy zapewnić o wysokiej jakości dostępnych w naszym sklepie produktów.