Zestaw do treningu motoryki dużej

(0 Review)

Zestaw do treningu motoryki dużej

1 530,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Zestaw do treningu motoryki dużej

W zestawie znajdziemy: 

- gigantyczną platformę Gonge - platforma umożliwiająca kołysanie się z boku na bok, kręcenie czy balansowanie - zarówno w pozycji stojącej, jak i na siedząco - dzięki czemu dzieci mogą w formie zabawowej rozwijać zdolności równoważne czy koordynację ruchową. Duża powierzchnia produktu sprawia, że jednocześnie może ćwiczyć dwoje dzieci, co pozwala na jego wykorzystanie także w trakcie zajęć grupowych. Odpowiedni poziom bezpieczeństwa gwarantuje antypoślizgowy profil oraz obecność specjalnych uchwytów. Gigantyczna platforma równoważna może być używana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, dzięki czemu jest produktem bardzo uniwersalnym, który znajdzie zastosowanie nie tylko w warunkach domowych, ale również w placówce edukacyjnej czy rehabilitacyjnej. konstrukcja gwarantująca najmłodszym użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa. Średnica 76 cm, maksymalne obciążenie 60 kg, produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

- deskorolkę - deskorolka Ergo wykonana z wysokiej jakości drewna posiada na bocznych krawędziach specjalne wyprofilowanie, które chroni ręce dziecka przed uderzeniem w trakcie przemieszczania się. Produkt ma nisko osadzony środek ciężkości, co wpływa na bardzo dużą stabilność i chroni przed przypadkowym przewróceniem się, gwarantując najmłodszym wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu w trakcie wykonywania różnego rodzaju aktywności. Deskorolka wyposażona została w 4 pojedyncze kółka z łożyskiem kulkowym wykończone specjalną gumą odporną na ścieranie, dzięki której kółka przemieszczają się po podłożu płynnie i cicho nie zostawiając brudnych śladów.  Posiada 4 pojedyncze kółka skrętne, średnica kółka: 50 mm, wymiary: długość 62 cm, szerokość 35 cm, wysokość 9 cm, waga: ok 4 kg, wytrzymuje obciążenie do 120 kg.

- ścieżkę równoważną -  tor równoważny składa się z 10 elementów, które można układać w różne kombinacje, dzięki czemu ćwiczenia będą jeszcze bardziej interesujące. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiału i jest bezpieczny dla dzieci. Ćwiczenia na ścieżce równoważnej to świetny sposób, aby zachęcić dzieci do ruchu. Pomaga również w rozwoju zmysłu równowagi oraz koordynację ruchową. 10 elementów, wymiar elementu: 40 długości, 14 szerokości i 15 cm wysokości, całkowita długość toru to 4m.

- piłkę gimnastyczną o śr. 55cm - 1szt. - wykonana jest z najlepszej jakości PCV, bez użycia ftalanów i lateksu, posiada system ABS, który w razie przebicia chroni przed gwałtownym spadkiem powietrza z piłki, rekomendowane obciążenie maksymalne: 120 kg (testowane obciążenie maksymalne: 300 kg), sklasyfikowana jako produkt medyczny zgodny z normą 93/42 CEE.

- klepsydrę - 1 szt. - zegar piaskowy został wykonany tak, by uniemożliwić jego stłuczenie. Wymiary: 7,2 x 16,5cm

- kijek gimnastyczny - 1 szt.  kijek gimnastyczny 70 cm świetnie sprawdzi się podczas ćwiczeń z gimnastyki korekcyjnej czy też rehabilitacyjnej. Wykonany z przyjemnego w dotyku i wytrzymałego tworzywa sztucznego będzie służyć przez długi czas. 

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zestaw do treningu motoryki dużej

Zestaw do treningu motoryki dużej

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty