Zegar demonstracyjny dla nauczyciela

Zegar demonstracyjny dla nauczyciela

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

99,00 zł
Brutto
Ilość:

Zegar demonstracyjny dla nauczyciela

Zegar demonstracyjny dla nauczyciela to niezastąpiona pomoc edukacyjna dedykowana przedszkolakom i uczniom realizującym program szkoły podstawowej. Służy do odczytu i zapisu czasu. Zaprojektowany w taki sposób, aby w łatwy, przejrzysty sposób nauczyć dzieci obsługi zegara oraz prawidłowego odczytu godziny.

Żółty zegar demonstracyjny dla nauczyciela

Duży zegar demonstracyjny dla nauczyciela został celowo wykonany w kolorach dominujących. Widoczna żółć, czerwień i elementy niebieskiego doskonale uwypuklają wszelkie różnice, umożliwiając prawidłowe odczytanie czasu. Prosta, przejrzysta tarcza z niezależnymi wskazówkami wskażą dowolną godzinę. Zegar demonstracyjny to nieoceniona pomoc dla nauczyciela i sposób na szybką naukę dla uczestników zajęć dydaktycznych. Posługiwanie się czasem pozwoli rozwinąć umiejętności liczenia, mierzenia czasu, jego przewidywania, a także nauki regularności. Ponadto uczniowie poznają jednostki czasu oraz zapoznają się z funkcją, jaką pełni zegar.

Praktyczny zegar demonstracyjny dla nauczyciela

Zegar demonstracyjny dla nauczyciela wykonany z lekkiego, a zarazem odpornego tworzywa sztucznego umożliwia naukę, angażując zmysły wzorku i dotyku. Wygodne w obsłudze wskazówki z funkcją poruszania z łatwością wskażą czas. Prosta, intuicyjna obsługa nie sprawi najmniejszego problemu nawet przedszkolakom o niewielkich dłoniach. Tworzywo sztuczne jest również wygodne w czyszczeniu, pozwalając zachować higienę i sterylność pomocy dydaktycznych w sali zajęć.

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zegar demonstracyjny dla nauczyciela

Wysyłka w 24h!

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć