Metalowe walce o jednakowej objętości i różnej masie

(0 Review)

Metalowe walce o jednakowej objętości i różnej masie

39,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Metalowe walce o jednakowej objętości i różnej masie

Metalowe walce o jednakowej objętości i różnej masie zostały wykonane z aluminium, miedzi i stali. Każdy z nich posiada haczyk. Pozwolą Twojemu dziecku zrozumieć różnice w gęstości poszczególnych materiałów nie tylko w szkolnej ławce, ale także wraz z rodzicami w domu. Obudź w dziecku pasję do nauk ścisłych przez zabawę za pomocą edukacyjnych zabawek.

Ta sama objętość, lecz różna masa

Eureka! – wykrzyknie Twoje dziecko, gdy zrozumie, jak proste może być mierzenie gęstości poszczególnych materiałów o jednakowej objętości, lecz różnej masie. Nasza zabawka edukacyjna pozwoli dziecku zrozumieć podstawowe prawa fizyki w prosty sposób. Zestaw tworzący metalowe walce o jednakowej objętości i różnej masie z powodzeniem może być również wykorzystany w eksperymentach prowadzących do wyznaczenia ciepła właściwego materiałów, z których są wykonane.

Z fizyką w domu

Masa ciała nie zależy od jego objętości – tej prostej zależności fizycznej można nauczyć się w szkole, ale również w domu. Metalowe walce o jednakowej objętości i różnej masie to zabawka edukacyjna, którą może kupić każdy rodzic. Z powodzeniem zastąpi nudne, szkolne doświadczenia, opasłe książki itp. Pozwoli przenieść się z nauką do domu, stworzyć w nim własne, małe laboratorium i jeszcze lepiej zrozumieć podstawy fizyki. Kto wie, może proponowany przez nas zestaw obudzi w Twoim dziecku zamiłowanie do nauk ścisłych?

Wysokość walca: ok. 3,5 cm

średnica walca: 2 cm

Produkt wysyłamy w ciągu 24h!

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Metalowe walce o jednakowej objętości i różnej masie

Metalowe walce o jednakowej objętości i różnej masie

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty