Zestaw 6 różnych cylindrów – jednakowy ciężar

Zestaw 6 różnych cylindrów – jednakowy ciężar

(0 Review)

Zestaw cylindrów o różnych objętościach

99,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Zestaw 6 różnych cylindrów – jednakowy ciężar

Zestaw 6 różnych cylindrów – jednakowy ciężar to sześć, różnych produktów wykonanych z odmiennych surowców. Pozwolą Twojemu dziecku zrozumieć różnice w gęstości poszczególnych materiałów nie tylko w szkolnej ławce, ale także w domu. Wspólnie możecie zbudować i wyposażyć własne, domowe laboratorium. Obudź w maluchu pasję do nauk ścisłych przez zabawę z naszymi edukacyjnymi zabawkami.

Fizyka dla małego Einsteina

Zestaw cylindrów o różnych objętościach to sześć, niewielkich klocków z zawieszkami o jednakowej objętości, wykonanych z różnych stopów metali: aluminium, stali, cynku, ołowiu, mosiądzu i miedzi. Każdy sześcian posiada przymocowany haczyk. Świetnie sprawdza się podczas doświadczeń z wyznaczaniem gęstości różnych materiałów. Dzięki zestawowi cylindrów dziecko zrozumie podstawowe zależności fizyczne. Z powodzeniem może być również wykorzystany w eksperymentach prowadzących do wyznaczenia ciepła właściwego materiałów, z których są wykonane.

Fizyka w domu

Zestaw 6 różnych cylindrów – jednakowy ciężar to nie tylko zabawka, ale także świetna metoda edukacyjna. Dzięki temu podstaw fizyki Twoje dziecko może uczyć się w domu. Przekonaj się, w jak ciekawy sposób można otworzyć przed nim drzwi do świata nauk ścisłych. Ta prosta konstrukcja kilku, metalowych elementów pozwoli odkryć maluchowi najciekawsze, fizyczne zależności. Tego typu zabawki nie może zabraknąć w Twoim domu.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h!

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Zestaw 6 różnych cylindrów – jednakowy ciężar

Zestaw cylindrów o różnych objętościach

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty