Ekran projekcyjny POP manualny 195x145 (4:3)

Ekran projekcyjny POP manualny 195x145

335,00 zł
Brutto
Ilość:

Ekran projekcyjny POP manualny 195x145

Manualny ekran projekcyjny POP, to niezwykle lekki, prosty w konstrukcji i montażu ekran ścienny. Ma możliwość mocowanie nie tylko na ścianie, ale na suficie. Posiada białą, matową powierzchnię, która posiada jedynie czarne obramowanie wokół ekranu, aby zwiększyć kontrast podczas oglądania wyświetlanego obrazu. 

Manualny ekran projekcyjny, wyposażony jest w cichy mechanizm zwijający, posiadający napęd sprężynowy. Płótno ekranu zwijane jest do przeznaczonej do tego specjalnej kasety, której zadaniem jest zabezpieczenie go przez kurzem i zewnętrznymi uszkodzeniami. Wysokość rozwiniętego materiału można regulować za pomocą systemu blokowania, a szeroki kąt widzenia daje możliwość zastosowania powierzchni ekranowej nawet wtedy, gdy spora część odbiorców znajduje się pod dużym kątem względem osi ekranu. 

Metalowa obudowa jest niezwykle odporna i wytrzymała, dzięki temu ekran projekcyjny zachowuje swoją funkcjonalność przez lata. 

Dane techniczne: 

Format: 4:3

Przekątna: 100?

Powierzchnia projekcyjna: 195x145 cm 

Powierzchnia całkowita: 203x153 cm 

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Ekran projekcyjny POP manualny 195x145 (4:3)

Ekran projekcyjny POP manualny 195x145

Napisz swoją opinię

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć