Tęcza Montessori XL - 14 elementów

(0 Review)
Ostatnie sztuki w magazynie

Tęcza Montessori XL - 14 elementów

209,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Czym jest tęcza Montessori?

Poszukujesz wysokiej jakości zabawki dla swojego dziecka, która nie tylko zapewni ogrom zabawy, ale także wpłynie na rozwój? Sprawdź teraz tęczowe klocki od cenionego, francuskiego producenta. Mogą korzystać z nich dzieci bez ograniczeń wiekowych. Dzięki trwałemu wykonaniu posłużą przez lata, nawet młodszemu rodzeństwu. Tęcza Montessori składa się z 14 elementów wykonanych z lekkiego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne drewna, co jest gwarancją bezpieczeństwa malucha podczas wielogodzinnych zabaw. Produkt może być wykorzystywany na wiele sposobów, od nauki kolorów, po zdolność łączenia różnorodnych elementów. Montessori tęcze możesz zamówić z odbiorem w paczkomacie poprzez nasze konto na serwisie aukcyjnym Allegro.

Na czym polega fenomen tęczowych klocków?

Tęcza Montessori, którą znajdziesz na naszej stronie internetowej, to nie tylko gwarancja radości Twojego malucha. Zabawka doskonale sprawdzi się jako wsparcie rozwoju zdolności ruchowych oraz kreatywnego myślenia. Dzięki kolorowym elementom dziecko nie tylko nauczy się podstawowych barw, ale także pobudzi kreatywność, tworząc z nich węże, wieże, a nawet mosty. Drewniane elementy są wyjątkowo lekkie, więc zabawa będzie w pełni bezpieczna. Zestaw tęczowych klocków jest nietuzinkową propozycją rozrywki nie tylko dla maluchów, ale także grupy znajomych czy rodziny. W naszym sklepie znajdziesz artykuły Montessori w przystępnych cenach. To świetne propozycje na prezent. Zapewniają moc zabawy połączonej z aktywną nauką!

Podstawowe korzyści:

- świetna zabawa z całą rodziną, w grupie i w pojedynkę

- rozwój zdolności manualnych

- rozwój zdolności ruchowych

- rozwój kreatywności

Dane techniczne:

36 x 5 x 18 cm

drewniane piłeczki: 4.5 cm

Wiek: 12m+

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tęcza Montessori XL - 14 elementów

Tęcza Montessori XL - 14 elementów

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty