Pufy

Jednym z najpopularniejszych elementów wystroju pokoju dziecięcego są pufy dziecięce. Mogą być stosowane jako alternatywa dla sof i foteli, są miękkie, wygodne i atrakcyjne wizualnie. Dzieci je kochają!

Jak się okazuje, pufy są nie tylko piękne, ale też praktyczne. Mogą być używane do tworzenia wygodnych przestrzeni dla dzieci, a także do rozwiązywania praktycznych problemów. Jeśli chcesz urozmaicić przestrzeń swojego dziecka, jednocześnie czyniąc ją praktyczną, sprawdź nasze pufy!

Przede wszystkim pufa to świetny sposób na zapewnienie wygodnego miejsca do siedzenia i relaksu. Pomogą również nadać pokojowi dziecięcemu ciekawy i oryginalny wygląd. Gdy wypróbujesz naszą gamę mebli, jesteśmy pewni, że zawsze będziesz chciał mieć ją w swoim domu. Warto wspomnieć, że siedząc na tego typu meblach dziecko jednocześnie ćwiczy równowagę, rozluźnia mięśnie i odpręża całe ciało. Trudno tego nie zauważyć. Dzięki ciekawej kolorystyce i wzorom stworzonym na kształt zwierząt, nada pomieszczeniu niepowtarzalnego i wciągającego klimatu.

Aktywne filtry

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Zestaw klocków piankowych Poduszki trójkątne Pufy 10 szt. 

Pufy trójkątne - 5 szt.

Poduszki okrągłe dropsy 30 x 10 cm - 10 szt.

Poduszki okrągłe dropsy 30 x 10 cm - 5 szt.

180,00 zł

Pufa - Zebra

180,00 zł

Pufa - Żabka

180,00 zł

Pufa - Miś

180,00 zł

Pufa - Myszka

Pufa dla dziecka - relaks, czytanie książeczek, przytulanki i drzemki

Mebel dla dzieci - jak pufa - będzie często używany. Dlatego ważne jest, aby wybrać coś, na czym będą cieszyć się siedzeniem, zabawą lub odpoczynkiem po zabawie. Worek na pufa świetnie sprawdzi się np. do szybkiego odpoczynku po zabawie. Możesz także czytać książki i opowiadać fascynujące historie. Pufa dla dziecka będzie Ci towarzyszyć przez cały czas i najprawdopodobniej doskonale sprawdzi się w swojej roli. Prezent na każdą okazję – na Dzień Dziecka, urodziny, Boże Narodzenie? Twój maluch będzie zachwycony taką niespodzianką i szybko pokocha ją tak bardzo, że zawsze będzie chciał siedzieć na podłodze w domu. Będzie ulubionym elementem w jego pokoju, ponieważ jest zarówno użytecznym meblem, jak i ozdobą cieszącą oczy już od progu pokoju. To dobry pomysł, zwłaszcza gdy Twoje dziecko ma już za dużo zabawek i nie wiesz, co jeszcze się mu przyda.

Fotele w pokoju dziecięcym

Fantazyjne foteliki ze skrzydłami świetnie nadają się do pokoi dziecięcych, ponieważ mogą na nich nakarmić dziecko lub przytulić się do bajek; plus, gdy dziecko podrośnie, będziecie mogli używać ich razem. Mini siedzenia są wystarczająco małe, aby dzieci mogły wygodnie usiąść, dzięki czemu idealnie nadają się do odpoczynku przez krótki czas. Są również lekkie i wystarczająco miękkie, aby najmłodsze dzieci mogły je nosić ze sobą, dzięki czemu stanowią świetną opcję dla wygody poza domem.