Nauka przeplatania

W jakim wieku dziecko powinno umieć wiązać buty? Nie sposób w jednoznaczny sposób odpowiedzieć na to pytanie. Niektóre dzieci opanowują bowiem tę sztukę już w wieku 3 lat, a inne potrzebują nieco więcej czasu. Buty na rzepy, owszem, są łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu oraz wygodnie się je nosi. W pewnym momencie należy je jednak zastąpić obuwiem sznurowanym. Jak sprawić, aby maluch z łatwością nauczył się wiązania sznurowadeł? Z pomocą przychodzą tutaj specjalne buty treningowe. Można je zrobić samodzielnie, na przykład z kartonu i wstążek lub sznurków. Alternatywne rozwiązanie to specjalne przeplatanki do nauki wiązania, dostępne w naszym sklepie internetowym Diverti.pl! W asortymencie można znaleźć również inne przeplatanki dla najmłodszych.

Aktywne filtry

SZNUROWANKA DO UBIERANIA MONIKA

Kolornica - edukacyjna nawlekanka 

Czas realizacji zamówienia wynosi około 5 dni.

Przeplatanka edukacyjna -  Wełniana Grażyna

Czas realizacji zamówienia wynosi około 5 dni.

Dzięki urocznym zwierzętom możesz ćwiczyć umiejętności sznurowania i dojśc do prawdziwej perfekcji. Zestaw zawiera pięć wytrzymałych, dwustronnych tabliczek do sznurowania oraz pięć dopasowanych kolorystycznie sznurówek! Rozwijaj koordynację ręka-oko i umiejętności uwagi dzięki tej wspaniałej zabawie. Co zawiera zestaw? W komplecie 5 dwustronnych, drewnianych plansz z dopasowanymi kolorystycznie 5 sztukami sznurowadeł. Idealny do ćwiczenia motoryki małej.

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Nauka sznurowania - przewlekanka ze wzorami 

Drewniana przeplatanka jabłko i robak

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Sznurowanka zwierzęta farmy

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Praktyczne przeplatanki do nauki wiązania

Przeplatanki do nauki wiązania przyjmują postać butów ze sznurowadłami. W zestawie znajdują się 2 buciki – jeden utrzymany w odcieniach różu, fioletu oraz bieli, drugi – niebiesko-żółto-biały. Zostały one wykonane z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu są trwałe i pięknie się prezentują. Z ich pomocą maluch może nie tylko uczyć się wiązania. Świetnie będą się również nadawać do rozmaitych ćwiczeń motorycznych. W ich trakcie dziecko może przekładać sznurówkę przez dziurki, ćwicząc w ten sposób precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz nadgarstka. To także doskonały sposób na rozwój percepcji wzrokowej. Buty te skutecznie ćwiczą także cierpliwość. Przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat.

Efektowne przeplatanki dla dzieci

W naszym sklepie internetowym Diverti.pl można także znaleźć różnego rodzaju przeplatanki dla dzieci, o fantazyjnych kształtach. Przykładem może być myszka w serze. Zabawka ta znakomicie ćwiczy zdolności manualne i wzrokowe oraz stymuluje wyobraźnię. Została wykonana z wysokiej jakości drewna lakierowanego i pomalowana w żywe barwy przy pomocy w pełni bezpiecznych, nietoksycznych farb. Kolejna propozycja to przeplatanki ze sznurka dla dzieci, w kształcie rozmaitych zwierzątek – słonia, krokodyla, zebry oraz lwa. Dzięki takiej zabawce maluch zdobędzie wiedzę na temat tego, w jaki sposób należy posługiwać się sznurówką. Świetnie będzie się sprawdzać zarówno w domu, jak i przedszkolu. Dużo frajdy sprawi dziecku także zabawa przy pomocy zestawu drewnianych koralików do nawlekania. W skład zestawu wchodzi 30 drewnianych, kolorowych elementów oraz 4 sznurki.