Kulki edukacyjne

Kulki edukacyjne

Kulki edukacyjne

Producent:
Pilch  
782,00 zł
Brutto
Ilość:

Kulki edukacyjne

Chwyć kulkę w dłoń i rozpoznaj materiał z jakiego jest wykonana! To tylko jedna z zagadek jaka stoi przed uczestnikami zabawy z kulkami edukacyjnymi. Można porównywać ich odmienne cechy, takie jak tekstura, miękkość materiału, temperaturę, dźwięk podczas odbijania się od innego materiału. 

Aby mocniej doświadczyć tej zabawy, wystarczy jedynie ubrać opaskę na oczy. Wtedy inne zmysły wyostrzają się, a dziecko może bez trudu opisać cechy wyróżniające każdą z kulek i materiał, z jakiego została wykonana. 

Zabawa z kulkami edukacyjnymi rozwija wyobraźnię, wyzwala pozytywne emocje, a także buduje bogate słownictwo i umiejętność opisywania odczuć. 

Kulki można uzupełnić o specjalny panel, który pozwoli na rozbudowanie form gry. Np. umieszczenie po jednej kulce z każdego rodzaju w osobnych woreczkach. Następnie należy dopasować wybraną z dostępnych kulek wraz z kulką rozpoznaną w woreczku. 

Zawartość zestawu kulek edukacyjnych: 

  • 7 par identycznych kulek wykonanych z różnych materiałów ? drzewa, kamienia, szkła, filcu, gumy
  • drewniana skrzynka z przegródkami z drewna bukowego 
  • instrukcja obsługi

Specyficzne kody

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć