Chusta edukacyjna Układ Słoneczny

Chusta edukacyjna - Układ Słoneczny

Chusta edukacyjna Układ Słoneczny 

449,00 zł
Brutto
Ilość:

Chusta edukacyjna Układ Słoneczny 

Chusta Edukacyjna UKŁAD SŁONECZNY łączy w sobie funkcje klasycznej chusty animacyjnej oraz maty edukacyjnej, dzięki czemu wachlarz możliwości zastosowania jest ogromny.

Chustę można wykorzystać podczas animacji jak i zajęć edukacyjnych, w plenerze jak i w budynku, na całej powierzchni chusty można przyczepiać elementy dodatkowe z rzepem, a otwór na środku chusty pozwala na zabawy z jego wykorzystaniem.

Dodatkowe elementy to zestaw planet, gwiazd i akcesoriów związanych z kosmosem wykonanych z trwałego tworzywa z rzepem umożliwiającym przyczepianie i odpinanie na chuście, dzięki czemu nauka poprzez zabawę jest jeszcze łatwiejsza!

Chusta została zaprojektowana tak, by spełniać najważniejsze funkcje klasycznej chusty animacyjnej oraz by stworzyć nowe możliwości w zabawie. Dzięki rzepom zabawę można wzbogacić o naukę.

Zestaw zawiera:

Chustę o średnicy 140 cm z orbitami, słońcem i otworem na środku wzmacnianą taśmą i 12 uchwytami

dodatki edukacyjne na rzep: gwiazdy x 10, planety x 9, astronauta x 1, satelita x 1,  

praktyczny, kolorowy pokrowiec z uchwytem

Dzięki chuście edukacyjnej poszerzysz zakres zabaw i animacji, a nauka poprzez zabawę będzie jeszcze bardziej przyjemna!

 

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Chusta edukacyjna - Układ Słoneczny

Chusta edukacyjna Układ Słoneczny 

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć