Alfabet polski pisany

Alfabet polski pisany + cyfry

Alfabet polski pisany + cyfry

Producent:
Pilch  
336,00 zł
Brutto
Ilość:

Alfabet polski pisany 

Moment, w którym dzieci wymawiają pierwsze słowa, na długo pozostają w pamięci najbliższych. Tak samo jest w momencie, gdy widzimy pierwsze litery i słowa napisane własnoręcznie przez dzieci. Aby zdecydowanie ułatwić naukę pisania i poznawania liter, stworzono alfabet polski pisany - to 88 tabliczek wykonanych z wysokiej jakości drewna. Wgłębienia w tabliczkach są idealnie dostosowane do wielkości opuszków palców dziecka. Dzięki drewnianym tabliczkom dzieci w płynny sposób przechodzą do magicznego świata wyrazów, znaków i cyfr. 

Drewniane tabliczki z alfabetem dają możliwość polisensorycznego poznania liter i zapamiętania ich kształtów. Oznacza to, że tabliczki usprawniają funkcje wzrokowe -  funkcjonowanie procesu analizy i syntezy wzrokowej w celu prawidłowej percepcji znaków graficznych, usprawnianie rozwoju psychoruchowego dziecka, sprawności grafomotoryczne i manualne poprzez stymulowania większej ilości zmysłów. 

Zawartość alfabetu:

  • drewniana skrzynka o wymiarach ok. 31,5 x 26 x 10,5 cm
  • 88 drewnianych tabliczek o wymiarach ok. 11 x 13 cm
  • 74 sztuk z małymi i wielkimi literami pisanymi
  • 10 sztuk z cyframi
  • 4 sztuki z podstawowymi znakami matematycznymi
  • instrukcja z propozycjami zabaw 

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Alfabet polski pisany + cyfry

Alfabet polski pisany + cyfry

Napisz swoją opinię

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć