Kule Tobbles Neo - wieża dla malucha

Kule Tobbles Neo - wieża dla malucha

Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka w 24h!

109,00 zł
Brutto
Ilość:

Kule Tobbles Neo - wieża dla malucha 

Najlepsze zabawki mają piękny wygląd, a zabawa nimi jest jeszcze lepsza. Piramidka Tobbles Neo to nie tylko przepiękny wygląd, to idealnie wyważone kule o podwójnej fakturze powierzchni, stworzonej po to aby bawić i  stymulować dzieci...ale to nie wszystko! Poczekaj gdy zobaczysz Tobbles Neo w ruchu.

Tobbles Neo to nagrodzona najbardziej prestiżowymi nagrodami układanka, młodsza siostra kul Tobbles firmy Fat Brain Toys.

To kreatywna i dynamiczna zabawka, która zachęca już maluchy do odkrywania swoich zmysłów, koordynacji ruchowej, wzrokowej oraz świadomości przestrzennej.

Tobbles Neo to idealny prezent dla zapracowanych, ciekawskich maluchów oraz ich lubiących się bawić rodziców. Sześć, dwukolorowych kul Tobbles Neo dziecko będzie układać, przewracać, kręcić, kołysać, turlać.

Czym się różnią Tobbles Neo od Tobbles? Są lżejsze, mają bardziej wyrazistą kolorystykę, a ząbkowate krawędzie sprawiają, że kule nie przewracają się tak łatwo jak kule Tobbles.

Kule Tobbles Neo:

- Kolorowa piramidka do układania, turlania, balansowania.

- Rozwijają koordynację ręka-oko, motorykę.

- Stymulują zmysły dziecka.

- Innowacyjna zabawka - nowoczesny design, klasyczna piramidka.

- Opakowanie zawiera 6 kolorowych, różnej wielkości, odpowiednio wyważonych kul oraz podstawkę.

- Nie zawiera BPA.

- Dla dzieci od 6 miesięcy +.

Nagradzane prestiżowymi nagrodami: Nagroda Główna Zabawka Roku Norymberskich Targów  Spielwarenmesse International Toy Fair 2013; Nagroda Główna Zabawkowicz.pl Zabawka Roku 2013; Nagroda Główna Zabawka Roku Amerykańskiej Organizacji Sprzedawców Zabawek ASTRA Best Toys For Kids 2012; Nagroda Parents' Choice Award Srebrny Medal 2012;

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kule Tobbles Neo - wieża dla malucha

Wysyłka w 24h!

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć