Skrzynka do sortowania obrazków

Skrzynka do sortowania obrazków

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Producent:
Small Foot  
90,00 zł
Brutto
Ilość:

Skrzynka do sortowania obrazków

Zainteresowania oraz uzdolnienia ujawniają się już w pierwszych latach życia. Przedszkole to jedno z tych miejsc, gdzie kształtuje się osobowość dziecka. Odpowiednia nauka i zabawki są sposobem na to, aby wykrzesać z przyszłych dorosłych to, co najlepsze, a co ważne - naturalne.

Mądra skrzynka dla wszystkich dzieci

Zobacz, jak działa oferowana w naszym sklepie skrzynka do sortowania obrazków. Jest to zabawka stworzona w duchu idei Marii Montessori - badaczki, która większość swojego życia poświęciła zgłębianiu i praktykowaniu wiedzy na temat rozwoju i edukacji najmłodszych. Skrzynka służy do nauki sortowania przedmiotów - mogłoby się wydawać dość banalnej czynności, która przynosi jednak wiele korzyści. Zabawka sprzyja głównie poznawaniu świata przez malucha. Uczy kolorów, kształtów, zręczności, precyzji, koncentracji, a także indywidualnego podejścia do rozwiązywania problemów.

Wiele kształtów i kolorów zamkniętych w jednym pudełku

Skrzynka do sortowania obrazków wykonana jest z drewna. Wykończenie i materiał są bezpieczne nawet w sytuacji wzięcia zabawki do buzi. Dzięki odpowiedniemu wyszlifowaniu skrzynka jest gładka i delikatna. Zastosowany surowiec oraz sposób wykończenia zapewniają również trwałość na lata i możliwość użytkowania przez następne pokolenia. W zestawie znajduje się 5 deseczek, które prezentują:

  • części garderoby,
  • owoce,
  • zwierzęta,
  • figury geometryczne,
  • cyfry.

Opiekun wybiera określoną kategorię, dziecko natomiast ma do dyspozycji łącznie 50 płytek z obrazkami, które odzwierciedlają motywy ze wskazanych wyżej 5 kategorii. Jego zadanie to ułożyć je tak, aby idealnie pasowały do informacji z deseczki.

Zestaw zawiera:

- starannie wykonaną, drewnianą skrzyneczkę z przegródkami

- 5 listewek, każda z inną kategorią - części ubioru, owoce, cyfry, figury geometryczne, zwierzęta

- 50 drewnianych płytek z obrazkami pasującymi do poszczególnych kategorii

Wiek: 3+

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Skrzynka do sortowania obrazków

Wysyłka w 24h!

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć