Puzzle drewniane z uchwytami Montessori - zwierzęta leśne

(0 Review)
Chwilowo brak produktu w naszym magazynie

Wysyłka w 24h!

Producent:
Small Foot  
34,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Puzzle drewniane z uchwytami Montessori - zwierzęta leśne

Świat zwierząt na wyciągnięcie ręki bez wychodzenia z domu. Zobacz, jak zwykłe puzzle drewniane z uchwytami w niezwykły sposób bawią i uczą najmłodszych. Poznaj zalety metody Marii Montessori i postaw na prostotę dającą wiele radości i pomagającą w prawidłowym rozwoju dziecka.

Zwierzęta leśne Montessori - dlaczego warto?

Proponowane puzzle drewniane z uchwytami Montessori - Zwierzęta leśne zostały przygotowane w oparciu o zasady opracowane przez uznaną badaczkę Marię Montessori, która większość swojego życia poświęciła badaniom i tworzeniu rozwiązań sprzyjających rozwojowi oraz edukacji najmłodszych. To zabawka pomagająca w ćwiczeniu zdolności manualnych, koncentracji, cierpliwości i spostrzegawczości. Ponadto uczy kształtów, kolorów, a także wprowadza dziecko w świat zwierząt. Mogą z niej korzystać już kilkunastomiesięczne maluchy. Ponadto drewniane puzzle z uchwytami sprzyjają nawiązywaniu więzi rodzinnych i koleżeńskich. To propozycja na wspólną zabawę, rozwój umiejętności współpracy oraz komunikacji społecznej.

Puzzle drewniane z uchwytami to bezpieczna zabawa

Układanka drewniana z uchwytami opracowana na podstawie badań Montessori jest wykonana z wysokiej jakości drewna. Poszczególne elementy, na których widnieją m.in. lis, sowa, sarna, królik, wkłada się w specjalne wgłębienia na planszy (całkowite wymiary 30 x 22 x 1,5 cm). Puzzle Montessori ze zwierzętami leśnymi dodatkowo wyposażono w wygodne uchwyty. Zabawka jest odpowiednio wyszlifowania, nie zawiera ostrych krawędzi, szkodliwych farb i olejów. Jest idealna dla dzieci w żłobkach, przedszkolach, a także dla maluchów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

wymiary: 30 x 22 x 1,5 cm

materiał: drewno

wiek: +12 miesięcy

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Puzzle drewniane z uchwytami Montessori - zwierzęta leśne

Wysyłka w 24h!

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty