Tęcza Montessori - 7 elementów

Tęcza Montessori - 7 elementów

Wysyłka w 24h!

Producent:
Small Foot  
90,00 zł
Brutto
Ilość:

Tęcza Montessori - 7 elementów

Tęcza Montessori - 7 elementów to wielofunkcyjna zabawka dla dzieci w wieku od 3 lat. Producent Small Foot zadbał o jakość i estetykę wykonania. Kolorowa tęcza ma wpływ na rozwój, edukację i oczywiście jest niezastąpionym kompanem zabaw.

Wielofunkcyjna tęcza Montessori - 7 elementów

Tęcza Montessori - 7 elementów świetnie oddaje charakter sposobu nauczania tą metodą. Niezależność, mnóstwo możliwości, kreatywność i dopasowywanie do indywidualnych potrzeb to niepodważalne fundamenty metody nauczania Montessori. Kolorowa tęcza to zabawka, która przyda się dziecku na kolejnych etapach poznawania świata. Doskonali umiejętności motoryczne, koordynację, rozwija kreatywność, a także uczy kolorów. Tęczowa układanka pomoże w zbudowaniu mostu, węża czy wieży. Bez względu na okoliczności wpasuje się w potrzeby najmłodszych, wspierając rozwój i gwarantując mnóstwo świetnej zabawy.

Drewniana tęcza Montessori - 7 elementów

Tęcza Montessori - 7 elementów została starannie zaprojektowana i wykonana z drewna. Zachwyca jakością oraz dbałością o każdy szczegół. Kolorowe elementy o określonych kształtach skutecznie zastępują dzieciom tradycyjną formę klocków i układanek, dlatego drewniana tęcza Montessori może okazać się zbawienna w podróży. Zestaw nie zajmuje dużo miejsca. Zachwyca barwnym wykończeniem, ale również sprytnie przemyca mnóstwo możliwości, jakie dają proste elementy angażujące dziecko w czasie zabawy. To doskonała forma zdobywania wiedzy. Wśród zabawek wspierających metodę Montessori znaleźć można również mnóstwo drewnianych pętli motorycznych, nawlekanek i sznurowanek w stonowanych kolorach.

Wiek: 12m+

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tęcza Montessori - 7 elementów

Wysyłka w 24h!

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć