Magiczna ściana zmysłów

Wysyłka w 24h!

Producent:
Small Foot  
94,00 zł
Brutto
Ilość:

Magiczna ściana zmysłów

Jeśli poszukujesz ciekawej formy zabawy dla swojego dziecka, Magiczna ściana zmysłów z pewnością mu się spodoba. Sprawdzi się na różnych etapach rozwoju. Zaprojektowana w taki sposób, aby odkrywanie, doświadczanie i kształtowanie zmysłów u dzieci wymagało zaangażowania. Niezastąpiona oraz wielofunkcyjna z pewnością sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Zabawa, która rozwija - Magiczna ściana zmysłów

Doświadczanie bodźców zewnętrznych budzi wśród dzieci fascynację. Nauka przez dotyk towarzyszy najmłodszym od pierwszych miesięcy życia. Z czasem angażowane są kolejne zmysły, dzięki którym dziecko może kształtować swoje upodobania i budować wizję własnego świata. Magiczna ściana zmysłów to zabawka będąca narzędziem rozwoju zmysłu, wzroku, dotyku i słuchu. Znajdujące się wewnątrz przedmioty są zagadką dla dziecka, a zgadywanie po kształtach i fakturze skutecznie pobudza wyobraźnię. To świetny sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie najbliższych.

Magiczna ściana zmysłów dla maluchów i starszaków

Magiczna ściana zmysłów jest zabawką, która z powodzeniem zainteresuje dzieci niemal w każdym wieku. Dopasowanie poziomu trudności pomoże w pobudzaniu zmysłów zgodnie z etapem rozwoju, aby proces pokonywania kolejnych przeszkód był w pełni naturalny i przede wszystkim przyjemny. Istotnym czynnikiem wpływającym na zainteresowanie tego typu formą zabawy jest estetyczny sposób wykonania. Designerskie elementy oraz doskonała jakość gwarantują wytrzymałość i bezpieczeństwo zabawki mimo upływu czasu.

Wymiary: 40 x 19 x 20 cm

Wiek: 3+

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Magiczna ściana zmysłów

Wysyłka w 24h!

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć