Anatomia dziewczynki - puzzle warstwowe Small Foot

Anatomia dziewczynki - puzzle warstwowe

Ostatnie sztuki w magazynie

Wysyłka w 24h!

Producent:
Small Foot  
59,00 zł
Brutto
Ilość:

Anatomia dziewczynki - puzzle warstwowe

Tradycyjne puzzle kształtują u najmłodszych funkcje motoryczne, rozpoznawanie kształtów i kolorów. Puzzle warstwowe oferują znacznie więcej. W zaledwie pięciu, drewnianych kawałkach ukazana jest cała anatomia - od szkieletu, do ubranego dziecka. Taka układana to najskuteczniejsza forma edukacji Twojego malucha.

Pierwsza lekcja anatomii

W kreatywny sposób możesz zafascynować swoje dziecko budową ludzkiego ciała. Anatomia dziewczynki - puzzle warstwowe to doskonały pomysł na pierwszą lekcję biologii. Twoja pociecha sama sprawdzi, jak warstwa po warstwie wygląda jego ciało. Układanka składa się z pięciu, drewnianych elementów. Zdejmując je kolejno, otrzyma: ubraną dziewczynkę, ciało bez ubrań, mięśnie, organy wewnętrzne i sam szkielet. Układana nie tylko rozwinie umiejętności poznawcze, lecz także wzbudzi zainteresowanie. Twoje dziecko w ciekawy sposób zapozna się z budową ludzkiego ciała. Baw się razem z maluchem, pytając go: “Co kryje się pod kolejną warstwą?” Puzzle warstwowe z zakresu anatomii nauczą dziecko rozpoznawania kształtów, kolorów, ćwicząc jego pamięć. Kto wie, być może wzbudzą też zainteresowanie naukami ścisłymi?

Naturalne zabawki dobrej jakości

Nasze puzzle warstwowe przeznaczone są już dla dzieci od 3. roku życia. Dbamy o to, aby produkt, który Twoje dziecko weźmie w swoje ręce, był przede wszystkim bezpieczny. Puzzle wykonane zostały z naturalnego drewna. Spełniają nie tylko wszelkie wymogi bezpieczeństwa, ale powstały również z dbałością o środowisko naturalne. Krawędzie drewnianych kawałków zostały specjalnie zaokrąglone. Zachowanie wszelkich standardów sprawia, że puzzle warstwowe - anatomia to wyjątkowo bezpieczna zabawka dla Twojego dziecka. Z pewnością zainteresuje i wciągnie w świat nauki.

Wymiary: 29 x 16 x 2 cm

Materiał: drewno

Waga: 0,54 kg

Wiek: od 3 roku życia

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Anatomia dziewczynki - puzzle warstwowe

Wysyłka w 24h!

Napisz swoją opinię

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć