Sensoryczna kolorowanka nr 2

Sensoryczna kolorowanka nr 2

(0 Review)

Wysyłka w 24h!

37,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Sensoryczna kolorowanka nr 2 „Przygoda”

Ten numer to jedna wielka przygoda. Bawimy się mapą turystyczną, nocujemy pod namiotem i w kamperze, płyniemy żaglówką, rozpalamy ognisko, patrzymy na ptaki przez lornetkę i gramy w piłkę plażową.

„Przygoda” to wszystko to, co kojarzy się dziecku z przygodą i wakacjami. Mamy tutaj wypukłe obrazki gór, namiotu, morza, plecaka, lasu, mapy turystycznej, ogniska czy żaglówki.

Nowość w kolorowance sensorycznej

Kolorowanka zawiera 3 strony szlaczków o różnym stopniu trudności. Szlaczki te ćwiczą rączkę dziecka, powodując, że opanowuje chwyt pisarski. Dziecko uczy się trzymać kredkę pod odpowiednim nachyleniem i wodzić nią z punktu A do punktu B.

Kolorowanka dotykowa 

Absolutna nowość - książeczka, której obrazki można nie tylko kolorować, ale też dotykać wyczuwając wypukłe kontury kształtów.

Rysujesz jak lubisz

Każdy obrazek po drugiej stronie kartki posiada negatyw odbicia, który także można kolorować, stawiając przed dzieckiem inne wyzwania. Daje to możliwość rysowania dodatkowych 20 obrazków.

Ekologiczne materiały

Wszystkie wypukłe obrazki wytłoczone są na ekologicznym papierze, który pochodzi z wysokiej jakości włókien makulaturowych, celulozowych, drzewnych i innych pochodzenia naturalnego.

Wszystkie kartki kolorowanki są w formacie A5, są jasnobrązowe, odpowiednio sztywne i grube. Posiadają lekko chropowatą, przyjemną w dotyku fakturę.

Motoryka mała

Bawiąc się książeczką, dziecko uczy się cierpliwości w kolorowaniu i odgadywaniu kształtów. Taka zabawa ćwiczy naturalną zdolność utrzymywania się w konturach oraz w znacznym stopniu polepsza motorykę małą.

Wiek: 2+

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Sensoryczna kolorowanka nr 2

Wysyłka w 24h!

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty