Kolorowa drewniana tabliczka mnożenia

Kolorowa drewniana tabliczka mnożenia

Wysyłka w 24h!

Producent:
Small Foot  
35,00 zł
Brutto
Ilość:

Kolorowa drewniana tabliczka mnożenia 

Dzieci powinny uczyć się matematyki od najmłodszych lat, aby ją rozumiały i przede wszystkim lubiły. Zainspiruj więc swojego malucha do działań matematycznych. Pomocna okaże się w tym kolorowa tabliczka mnożenia. To układanka składająca się z drewnianych kloców (81 sztuk). Miłej zabawy!

Raz, dwa, trzy…

Liczenie jest świetną zabawą dla najmłodszych. Kolorowa, drewniana tabliczka mnożenia to doskonałe wprowadzenie Twojego dziecka w świat liczb i działań matematycznych. Pozwoli także starszym na wymyślanie nieco bardziej skomplikowanych równań. Na każdym klocku znajduje się działanie matematyczne, które należy rozwiązać, a także wynik mnożenia. Na czterech, pozostałych ściankach klocka pozostaje puste miejsce, które można wykorzystać do nowych działań matematycznych. Oferowana układanka to niezwykle przydatna pomoc w nauce mnożenia. Wykorzystaj naszą propozycję w nauce swojej pociechy.

Zabawka ekologiczna

Drewniana tabliczka mnożenia przeznaczona jest dla dzieci od 6. roku życia. Spełnia najwyższe normy jakości i standardy bezpieczeństwa. Została wykonana z prawdziwego drewna, jest w pełni ekologiczna. Zaprojektowana z myślą o środowisku, ale również w trosce o dobro naszych najmłodszych, aby podczas zabawy nie korzystały z produktów sztucznych i szkodliwych. Proponowana tabliczka mnożenia inspiruje do kreatywnej zabawy, a przy tym nauki na najlepszym poziomie.

Wymiary: 17 x 17 x 2 cm

Wiek: 6+

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kolorowa drewniana tabliczka mnożenia

Wysyłka w 24h!

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć