Układ Słoneczny - model z obrotowymi ramionami

(0 Review)
Chwilowo brak produktu w naszym magazynie
265,00 zł
Brutto
Ilość:

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size â?? wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designerâ??s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

Model Układu Słonecznego - obrotowe ramiona

Podbój Wszechświata jeszcze nigdy nie był aż tak możliwy. Czy będąc dzieckiem, również patrzyłeś w gwiazdy i marzyłeś o wyprawie w nieznane? Najmłodsi robią to nadal i wielu z nich myśli o tym całkiem poważnie. Pomóż im spełnić marzenia i daj to, co najważniejsze: wiedzę.

Lekcja o Układzie Słonecznym

Najlepszym sposobem przekazania podstawowych informacji z zakresu fizyki będzie lekcja, podczas której proponujemy wykorzystać Układ Słoneczny, a dokładniej jego model z obrotowymi ramionami. To solidna, duża konstrukcja, która będzie widoczna nawet z końca sali lekcyjnej. Dzięki niej wyjaśnisz ruchy wszystkich planet oraz księżyca względem Ziemi. Sprawdzi się także doskonale w opisywaniu wyglądu ciał niebieskich. Ruchome elementy pozwolą natomiast na przedstawienie takich zjawisk, jak dzień, noc czy ruch Słońca po niebie.

Układ Słoneczny dla dzieci to zabawa i nauka w jednym

Oferowany model z obrotowymi ramionami wykonano z plastikowych oraz metalowych elementów, wytrzymałych na intensywne użytkowanie. Taki Układ Słoneczny z pewnością przetrwa wiele lat. Ponadto Słońce znajdujące się w jego centrum dodatkowo zostało wyposażone w elementy elektroniczne, dzięki temu może się świecić. Urządzenie jest zasilane 4 sztukami baterii AA (nie są dołączone do zestawu). Ciekawscy świata, a przede wszystkim kosmosu z pewnością docenią tego typu gadżet. To idealne narzędzie na lekcje, ale i prezent dla młodego astronoma.

Mode zasilany jest bateriami AA 4 szt. - baterie nie są dołączone do zestawu.

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Układ Słoneczny - model z obrotowymi ramionami

Napisz swoją opinię

  • Oceń nasz produkt

Zobacz polecane produkty