Drewniany sorter edukacyjny - PolarB

Drewniany sorter edukacyjny - PolarB

Piramidka to jedna z najlepszych metod wspomagania rozwoju dziecka na wczesnym etapie życia. Z myślą o wszystkich małych użytkownikach, firma Viga stworzyła drewniany Sorter, który daje wiele możliwość zabawy (aż pięć różnych układanek).

Piękne, pastelowe kolory i estetyka wykonania sprawiają, że zabawka daje gwarancję uśmiechu.

62,00 zł
Brutto
Ilość:

Drewniany sorter edukacyjny - PolarB

Układanka to jedna z najprostszych i najlepszych metod wspomagania rozwoju dziecka na wczesnym etapie życia. Z myślą o wszystkich małych użytkownikach, firma Viga stworzyła Drewniany Sorter i zestawem pięciu układanek.

Jak zabawka wpływa na rozwój?

- poprawia zdolności motoryczne

- pozytywnie wpływa na rozwój sensoryczny

- uczy kreatywnego myślenia oraz rozwiązywania problemów

- oddziałuje na wyobraźnie

- uczy kolorów

- utrwala wiedzą o kształtach

Układanka od firmy Viga składa się z 5 platform, do umieszczania w nich specjalnie przygotowanych klocków. Dzięki wykorzystaniu wielu wzorów i kolorów układanka szybko się nie znudzi, a dziecko w swoim tempie będzie się uczyć i rozwijać.

Układanka jest kolorowa i pokryta rysunkami zwierząt co dodatkowo umożliwia dziecku  poznanie zwierząt z dalekich krajów. Zabawka jest w pełni ekologiczna i bezpieczna.Jej  drewniana konstrukcja gwarantuje odporność na wiele uszkodzeń.

Wiek: od 18 miesiąca

Wymiary opakowania: 15,7 x 14 x 15,7 (cm)

Specyficzne kody

Zobacz polecane produkty

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć